נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שלישי, 1 במאי 2018

As Expected Cruel Revenge Is Following My Previous Post - כפי שצפוי נקמה אכזרית באה אחרי הפוסט הקודם שלי

כפי שהיה צפוי מארגון האחראי שפועל כמו ארגון טרור, נקמה באה אחרי הפוסט הקודם שלי. מהרגע שהלכתי לישון, מפעילי ציוד קרינה תוקפים אותי באכזריות: מענים, לא מאפשרים לישון ותוקםים את הלב שלי. הם משבשים קצב הלב שלי, מחזיקים אותי בסטרס ומענים על ידי מתקנים אלקטרומגנטיים רבי עוצמה: מבשלים אותי, גורמים לתחושת ויברצייה וכד'. לפעמים אני מרגיש קר לי ולפעמים זיעה כבדה כי מאוד חם. תלוי כיצד הם מבשלים אותי. הם משתמשים במתקן שנותן תחושה של מחלה כבדה, כאשר הם מקרינים זה מרגיש ממש רע.

במשך כל זמן העינויים אני בבירור שומע צעדים והזזות ציוד כבד מעל מקום השינה שלי. כל 20 שניות אני שומע קליק מכאני כבד מדירת החשודים.

באותו זמן מענים באכריות את אבא שלי, גורמים לו דום נשימה, לא מאפשרים לו לישון.

כל זה בגלל שבפוסט הקודם הזכרתי עיתונאית מפורסמת שתקפו אותה באותו אופן כמו תקפו את אבא שלי בתור נקמה על נושאים קשורים לדאגה על חיים של קשישים.

פתאום הבלוג שלי לא היה זמין במשך כמה זמן ברשת. מרגיש כמו צנזורה במשטר טוטאליטארי.
 
As expected from the responsible organization which acts like terrorists, revenge is following my previous post. From the moment I went to bed, operators are non stop violently attacking me: torturing, depriving from sleep and attacking my heart. They disrupt my heart rate, holding me in stress and torturing with high power electromagnetic devices: cooking me, causing vibration sensation and etc. Sometimes the cooking feels like very cold and sometimes like very hot with heavy sweating. They use some device which causing sensation of badly illness, when you feel really bad like very ill.

During all the tortures time I clearly hear footsteps and movements of heavy equipment above my sleeping place. Every 20 sec there is a loud mechanical click coming from apartment above.

At the same time they are violently torturing my father, causing him apnea, not letting him to breath.

All because I mentioned how they did same attacks on heart to famous journalist, like they attacked my father as revenge for topics related to concern of elderly life.

Suddenly my blog was not available online for some time. Feels like signs of totalitarian regime censor.
 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה