נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום רביעי, 21 במרץ 2018

Neutron attack in public place and cruel night tortures - תקיפת ניטרונים במקום ציבורי ועינויי לילה אכזריים

ב5:30 לפנות בוקר התעוררתי בגלל תקיפת גמא עם כאב בטן חריף. כאשר הכאב נחלש, ניסיתי לישון שוב. מפעילי ציוד קרינה המקומיים השתמשו בהזמנות הזאת כדי לענות אותי: הם בישלו לי גרון, זה מרגיש כמו זרם חשמלי. כאשר הם תקפו אותי לא יכולתי לזוז, הייתי משותק, לא יכולתי לשנות תנוחה.

היום תקפו את אבא שלי באמצעות מתקן קרינה ניטרונים במקום ציבורי. תקיפות ניטרונים במקומות ציבוריים לא שכיחות כי הרבה אנשים אקראיים מסביב נפגעים. אבל הפעם, צוות מיוחד של מפעילי ציוד קרינה ביצעו את התקיפה הזאת.

At 5:30AM I waked up because of gamma attack, with stomach sharp pain. When the pain released, I tried to sleep again. Local operators used this opportunity for torturing me: they cooked my throat, it feels like electrical current. When they attacked me I could not move, I was paralyzed, could not change position.

Today my father has been attacked in public place with neutron radiation device. Neutron attacks in public places are not very common because many random people are getting hit around. But this time special team of operators committed neutron attack.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה