נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שני, 5 במרץ 2018

Fanatic Gamma Attacks And Preperation For Another Tprtures Session - תקיפות גמא פנאטיות והכנה לקראת מועד עינויים נוסף

בלילה שכנים רוצחים (מפעילי ציוד קרינה המקומיים) תקפו אותי 4 פעמים על ידי מתקן קרינה גמא. מטרה קצרת טווח של התקיפות האלו היא עינוי מניעת שינה (אי אפשר לישון בגלל האזעקות).
על מנת לוודא שלאתהיה לי אפשרות לישון, הם הוסיפו מתקן עינוי רעש - מכונה כבדה. זה מוססוה לשימוש כאשר אצל שכנים אחרים פועל מזגן, אבל אפשר לשמוע בבירור מתי מוסיפים את הרעש הזה.
מטרת עינוי מניעת שינה להתיש אותי על מנת שאהרג בתאונת דרכים כתוצאה מעייפות.
הם ביצעו 3 תקיפות גמא נספות נגד ההורים שלי.

מפעילת ציוד קרינה שעובדת במשמרת הלילית היא סדיסטית מינית, יש לה חותם עינויים ייחודי של תקיפת איברי המגדר. היא תקפה את האשכים של אבא שלי באמצעות מתקן קרינה ניטרונים.
תקיפת ניטרונים נוספץ היא ביצעה נגד ההורים שלי.

עכשיו מפעילי ציוד קרינה ישנים, מתכוננים למועד עינויים לילי נוסף.

At night neighbors murderers (local radiation equipment operators) attacked me 4 times with gamma radiation device. For short term they use it as sleep deprivation torture (impossible to sleep because of alarms).
To make sure I'll not be able to sleep, they used heavy machinery nose device as additional method of sleep deprivation torture. It was camouflaged under air conditioner work, but can clearly hear the added noise by the operators.
Purpose of sleep deprivation tortures is to exhaust me so I'll get killed on drive because of fatigue.
They committed 3 gamma attacks against my parents.

The operator on duty is sexual sadist. she tends commit attack against gender organs. She attacked at night my father's testicles with neutron radiation device.
Another neutron attack was committed against my parents.

Now operators are sleeping, preparing for another night torture session.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה