נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שלישי, 23 בינואר 2018

Operators Depriving Me From Sleep - מפעילי ציוד קרינה מענים אותי על ידי מניעת שינה

ברגעים אלו שכנים מפעילי ציוד קרינה המקומיים מענית אותי על ידי מניעת שינה. הם משתמשים במתקן שגורם להיות בסטרס ולא מאפשר להרדם. אחת מתופעות כאשר משתמשים במתקן הזה הוא קצב לב גבוה במנוחה.

במשך כל זמן העינויים אני שומע צעדים מעל מקום השינה שלי והזזות של ציוד כבד.

כמו כן אני שומע קליקים כל 25 שניות. מפעעילי ציוד קרינה משתמשים במתקן אלקטרו מכני, זה יכול להיות סוג כלשהו של מתקן קרינה גרעיני או סוג אחר שאני לא מכיר אותו. אבל בכל פעם שמענים אותי על ידי מניעת שינה, תמיד יש את הקליקים האלו.

מטרת העינויים להתיש אותי על מנת שאהרג בתאונת דרכים. לא אכפת להם אם על הדרך יהרגו גם אנשים אקראיים.

On these moments exactly neighbors radiation equipment operators depriving me from sleep. They are using device which holds me in stress and does not allow to sleep. One of the the effects is highly increased pulse rate on rest.

During all tortures time I hear footsteps and movement of heavy objects above my sleeping place.

Also, I hear loud mechanical clicks exactly every 25 sec. Operators are using some kind of electro mechanical device, perhaps it is some kind of nuclear radiation device or some other type which I'm not yet familiar with. But every time when they deprive me from sleep, I hear these clicks.

Purpose of the attacks is to exhaust me so I'll get killed on drive because of fatigue. They don't care if random people will also get killed.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה