נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שלישי, 2 בינואר 2018

How Will You Know If Someone In My Family Got Murdered - כיצד תדעו שרצחו מישהו מבני משפחתי

שכנים רוצחים (מפעילי ציוד קרינה המקומיים) במשך כל הלילה עינו אותי על ידי מניעת שינה.
תקפו אותי 4 פעמים על ידי מתקן קרינה גמא בתור עינוי מניעת שינה (אי אפשר לישון בגלל האזעקות) ובמשך כל הלילה בישלו אותי באמצעות שדות אלקטרומגנטיים רבי עוצמה שמחזיקים בסטרס ולא מאפשרים להרדם.

המטרה שלהם להתיש אותי על מנת שאהרג בתאונת דרכים. הפעם כמו שהם תמיד נוהגים לעשות הם שילבו את זה עם תנאי מזק אויר קשים מאוד לנהיגה כדי להגביר את הסיכוי לתאונה. לא אכפת להם עם על הדרך יהרגו אנשים תמימים אקראיים. כמו כן ניראה שלא אכפת להם שהפנים שלהם יפורסמו באופן אוטומטי אם משהו יקרה לי או לאחד מבני משפחתי.

לכן, אם תיראו את הפנים של הרוצחים ושאר מעורבים בפרשה, תדעו שמישהו מבני משפחתי נרצח.

Neighbors murderers (local radiation equipment operators) deprived me from sleep for an entire night.
They attacked me 4 times with gamma radiation device as sleep deprivation torture (impossible to sleep because of alarms) and during the entire night cooked me with high power electromagnetic fields which held me in stress and did not allow to sleep.

The purpose of the attacks is to exhaust me so I'll get killed on drive because of fatigue. Like always, they combined it with forecast of very difficult driving conditions due to rain. They don't care if random people will also get killed. And also it looks like they don't care that their faces will be automatically published if anything will happen with me or anybody in my family.

Therefore, if you will see faces of the murderers and other involved people, you will know that someone in my family got murdered.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה