נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שישי, 5 בינואר 2018

Cruel Revenge From Government Terrorist Organization And Threat To Murder - נקמה אכזרית מארגון טרור ממשלתי ואיום לרצוח

ביממה האחרונה אבא שלי קיבל מנה מפלצתית של ניטרונים מהירים - מעל 40 מיקרו סיוורט בקצב מנה גבוהה מאוד.

שכנים רוצחים (מפעילי ציוד קרינה המקומיים) עם דם על הידיים (ככל הניראה רצחו באמצעות מתקני קרינה לפחות 3 אנשים מסביב), תוקפים אותנו בפנאטיות באמצעות נשק קרינה גרעיני.
לאחרונה הם משתמשים גם בשיטות סתר כדי שלא נתעד את התקיפות. הם מקרינים אותנו למשך פרקי זמן ארוכים מאוד באמצעות מתקן קרינה גמא, כאשר קצב מנה אקוויולנטי פחות מסף האזעקה שלנו. הם עושים את זה כי אם יש אזעקה, אז אנחנו מתעדים את התקיפה. הם מתכננים לצבור בתוכנו מנות קרינה גדולות על מנת שנהגר.

בלילות הם משתמשים בטכנולוגייה של שידור קול לתוך הגולגולת כדי לאיים לרצוח אותי - הם משדרים לראש של ההורים שלי עם כל של גבר שירצחו אותי.

הסיבה לתקיפות האכזריות ואיומים,  בגלל שאחת מבני משפחתי רוצה לפנות לארגונים האחראיים  על מנת להתלונן על תקיפות קרינה.

הארגון הממשלתי שעומד מאחורי הפעילות הזאת מתנהגים כמו ארגון טרור. הם בזבזו כסף ומשאבים רבים על מנת להקים את הארגון המבצע ניסויים בלתי חוקיים על בני אדם, מבצע רצח פוליטי חשאי וכד'. הם יעשו כל דבר שביכולתם על מנת שהפרשה הזאת לא תצוף באופן רשמי לציבור.
אירגון טרור ממשלתי זה מחזיק במשפחתי בתור בני ערובה, כל פעם שאנחנו מבצעים פעילות שהם לא מעונינים בה, הם מענישים אותנו באכזריות בלתי אנושית בהפגנתיות - בוחרים בן משפחה ומכים בו בעוצמה עד למצב של כמעט מוות באמצעות מתקני קרינה.

בארץ יש אותו משטר בדיוק כמו בעירק בתקופה של סדאן חוסיין. ההבדל היחיד הוא שסדאן השתמש בטכניקות עינוי וכפייה גלויות ופרימיטיביות. כאן זה נעשה באמצעות טכניקות חשאיות בטכנולוגיה מתקדמת ביותר, תחת הסווה של דמוקרטייה.  כמו אצל סדאן, גם כאן ענים את כל הדורות של המשפחה, כולל תינוקות.  אבל בגלל שהכל קורה בחשאיות באמצעים טכנולוגיים סופר מתקדמים שקשה מאוד להוכיח, כולם יכולים להעמיד פנים ששום דבר לא קורה.

During last 24 hours my father got a monstrous dose of fast neutron radiation - over 40uSv with very high dose equivalent rate.

Neighbors murderers (local radiation equipment operators) with blood on their hands (possibly at least 3 people around were been murdered with use of radiation devices), fanatically attacking us with nuclear radiation devices.
Recently they are using also stealth methods of attacks so we will not capture them. They are irradiating us for long periods of time with gamma radiation device on dose rates below the alarm threshold. They are doing so because if there is an alarm, we capture the attack. And they have plan to accumulate large doses so we will get killed.

At nights they are using voice to skull technology (translate sound which will victim will hear in the head) to threat my life - with male voice they threat my both parents that they will murder me.

The reason for so cruel attacks, threat to murder is because one member of my family want applying to some authorities to complain about radiation attacks.

The government organization which is standing behind these inhuman attacks is acting like terrorist organization. They spent a lot of money and resources to establish this activity in the country, which is including illegal experiments on humans, political murders and etc, they are doing everything they can so this will never will be known officially to public.
This government terrorist organization holding members of my family like hostages, every time when someone dose something they don't want, they violently punishing. They are picking someone in my family and beating him demonstratively hard until almost death with use of radiation devices.

In our country we have exactly the same regime like in Iraq during ruling of Saddam Hussein. The only difference is , that Saddam used overt low-tech methods of tortures and coercion. Here we have covert high-tech methods of tortures and coercion which are made under cover of democracy camouflage. Like in Saddam's regime, here also tortured all generation of the family, including babies. But because everything is made silent and hard to proof thanks to super modern technology, everyone can pretend that nothing happens.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה