נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שני, 11 בדצמבר 2017

Violent Nuclear Attacks At Night - תקיפות גרעיניות אלימות בלילה

בערב הגיע בת משפחת החשודים, החשודה כמפעילת ציוד קרינה המקומית המקצועית ביותר למשמרת נוספת. היא חשודה להיות חלק מיחידה צבאית מיוחדת של פיקוד העורף המשמשת את משרד הביטחון (האירגון היחיד בארץ בעל יכולת ומשאבים לבצע כזה סוג של פעילות) על מנת לבצע ניסויים בלתי חוקיים על בני אדם על ידי הממשלה. השירות הצבאי שלה בבסיס הממוקם בדירה שמעלינו, שם נמצא בסיס תקיפה ממנו תוקפים את משפחתי.

בינתיים בלילה היא תקפה אותי פעמיים על ידי מתקן קרינה גמא, מיד לאחר התקיפה השניה היא תקפה את ההורים שלי. כרגע תוקפים אותנו באמצעות מתקן רב עוצמה הכולל סגר אלקטרו מכאני שמופעל כל 15 שניות, אפשר לשמוע קליקים רועשים מאוד. כאן תיארתי את סוגי התקיפות האלו. כמו כן משבלים לי את הרגליים במשך שעות עכשיו.

At evening arrived daughter of suspected family, suspected as most professional local radiation equipment operator for another shift. She is suspected to be part of special army unit in HFC (home front command) which is used by ministry of defense (the only organization in our country which has resources and is able to handle such activity) for committing illegal experiments on humans by the government.
Her army service is in the base which is apartment above, attack base which is used against our family.

Meanwhile at night, she attacked me 2 times with gamma radiation device, right after second attack she attacked my parents with same radiation device. Now we are being attacked by another powerful radiation devices, which is electro mechanically operated, when this device is in use, we can hear loud clicks every 15 seconds. I described these attacks here. Also my legs are being cooked for hours now.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה