נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום רביעי, 20 בספטמבר 2017

Why It Is Illegal Experiment On Humans - מדוע זה ניסויי בלתי חוקי על בני אדם

אירגון פשע נוקם?
על מי יש לארגון פשע לנקום בנכה ומשפחתו ובערות אלפי אנשים תמימים אחרים? ארגון פשע מבצע פעילות שגורמת לתוצאות מיידיות. הם לא יתעסקו במשהו שעולה המון כסף וצריך להמתין לתוצאות עשרות שנים.

רצח חשאי על ידי השירותים החשאיים?
לרצוח מישהו ולחכות עשרות שנים לתוצאות? יש שיטות יותר יעילות שנותנות תוצאות מידיות. הם לא יפעילו את כל הארגון שלהם במשך עשרות שנים כדי להשיג כזאת תוצאה על נכה ומשפחתו, יש דרכים זולות יותר להשיג את התוצאה. זה פשוט לא משתלם כלכלית.

ניסוי בלתי חוקי על בני אדם?
הקרנות סיסטמתיות המוניות של אנשים בכל פלח אוכלוסיה, החל מילדים ועד לקשישים, פעילות שנמשכת עשרות שנים, זה דורש משאבים אדירים והפעלה של מכונה ביורוקרטית ענקית שלא תאפשר לזה לצוף כלפי מעלה. התוצאות של ניסויים כאלה מענינות ארגונים רבים, למשל תוצאות של פצצות מלוכלחות, דליפות רדיואקטיביות מעניינות ארגון לאנרגיה אטומית וצבא. כיצד ניתן לרפא חשיפה למנות קרינה קטלניות מעינת משרד הבריאות. וכד הלאה.
מי מממן את זה? בארה"ב נחשפו מעל 4000 מחקרים סודיים של קרינה על אנשים (הזכרתי את זה כאן: http://terrorkrina.blogspot.co.il/2017/08/illegal-radiation-experiments-on-humans.html). כניראה הם לא רוצים להמשיך לבצע ניסויים על העם שלהם, כי פוליטית זה ניראה לא טוב כאשר זה צף כלפי מעלה. לכן אם הם רוצים להמשיך לקבל תוצאות, הם נאלצים לעשות מיקור חוץ למדינה אחרת שמוכנים למכור את האזרחים שלהם למטרות האלו. המדינה שהסכימה תמורת סכומי כסף אסטרונומיים לבצע ניסויים כאלה עם בני אדם היא המדינה שלנו. זה לא דבר חדש. כך היה עם ילדי גזזת. ועכשיו בחרו נכים (זה תואם לאידגואולוגיה של פשיסטים שביצעו ניסויים על נכים כי חשבו שבצורה כזאת תהיה מהם תועלת כלשהי), עניים ושאר אנשים מהשוליים לבצע עליהם את הניסויים.

בסדר, אלו הם ניסויים. אבל מדוע הם בלתי חוקיים?
בגלל שלא מקיימים אף סעיף של אמנת הלסינקי הנוגע בניסויים על בני אדם,  הפציינט לא עודכן בנוגע לסכנות של הסתתפות בניסוי, לא ביקלו הסכמה של הפציינט, וכל שאר הסעיפים.
וגם בגלל שהם משתמשים במתקנים שהם קלנטיים לבני אדם ובנוסף מענים בני אדם.  הם מכניסים את האוביקטים של ניסויים למצב סכנת מוות.
הם מבצעים תקיפות גרינה גרעיניות ממקום מיגורים, שימוש במתקנים כאלה במקומות מיגורים אסור בהחלט לפי החוק, עלולות להגרם קליפות ופיזור חומרים רדיואקטיביים ללא בקרה בציבור.
הניסויים האלו תואמים לחלוטין עם הניסויים שבוצעו במחנות ההשמדה של פסיטים, כמו כן תואמת מטרה של הניסויים: פשיסטים חיפשו שיטה לעיקור המוני של אנשים.
______________________
בלילה הם החזיקו את אבא שלי בהיפוקסיה חמורה על גבול עם היפוקסיה קיצונית. זה מאוד מסוכן לחיים אפילו לצעיר בריא. אפשר לראות בגרף המצורף.

תקפו אותנו 3 פעמים על ידי מתקן קרינה ניטרונים. בתקיפה אחת נוספה מנה של 10 מיקרו סיוורט ניטרונים מהירים ובשתי תקיפות נוספות, האחת בחדר השינה שלי והשנייה בחדש השינה של ההורים שלי צפינו ברמות קרינה גמא רקע גבוהות עד 38 מיקרו רנטגן לשעה (הנורמה היא 6), זאת גמא משנית כתוצאה מניטרונים. אפשר לראות בקליפים המצורפים.

Is it revenge from organized crime?
To whom the organization shall revenge? Ill elderly disabled person and his family along with other thousands of innocent citizens? This sort of organization will do action with immediate results. They will not do it for decades, because it is not profitable, it costs tremendous amounts of money.

Secret services silent murder?
To murder someone and wait decades for results? They have more efficient methods to get immediate results. They will not use their organization for decades to get this sort of result on disabled man and his family, they are cheaper methods to achieve result. It is not profitable.

Illegal experiment on humans?
Mass systematic irradiation of people from every sort of population, starting with children and ending with elderly, activity which lasts decades. It requires tremendous resources and bureaucratic machine to make sure the information will not flow to mass media. Results of such experiments are in interests of many organizations., for example results of dirty bombs are interesting for military and atomic energy agency, how to cure people exposed to lethal doses of radiation is interesting for health organization, and so on.
Who is sponsoring it? In US over 4000 secret radiation studies on humans were exposed (I mentioned about it here: http://terrorkrina.blogspot.co.il/2017/08/illegal-radiation-experiments-on-humans.html). Probably they don't want to continue making this sort of experiments on their own citizens, it does not look well politically. Therefore, if they want continue get results, they must outsource it to a country which is willing to sell their own citizens for making illegal experiments on humans. Our government has agreed to sell their own citizens for astronomical amount of money. This is not a new thing. In our country such kind of experiments were committed on children with ringworm. And now they selected disabled people (it is matching the fascistic ideology who used disabled people for experiments on humans, "to make some use of them"), poor people, and other marginals whoa re being used for committing illegal experiments on humans.

OK, so these are experiments, but why illegal?
Because none of Helsinki conventions terms were applied (this is a convention about experiments on humans): the patient was not notified about the damage, the patient did not give agreement to be subject of experiments and all other terms.
And because they are using lethal radiation and tortures on humans. They put their subjects to death hazard. 
They are committing nuclear radiation attacks from regular living apartment where these sorts of radiation devices are totally prohibited by law, because leaks and uncontrolled dispersion may happen in public.
These experiments are totally compatible with experiments which were committed by fascists in extermination camps. And the purpose of the experiments is also the same, they are searching for fast and efficient method of sterilization.
____________________

At night they held my father in severe hypoxia on border with extreme hypoxia. It is very dangerous for life. Even Young healthy man can die.

Operators committed 3 neutron attacks. On one attack dose of 10uSv fast neutrons was added, and on another two attacks in my sleep room and in my parents sleep room we observed elevated background gamma radiation up to 38uR/h (normal levels are around 6uR/h), this is secondary gamma caused by neutrons. You can see this in the attached clips. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה