נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שבת, 23 בספטמבר 2017

The Price We Pay For The Evidence - המחיר שאנחנו משלמים על הראיות

הלילה מפעילי ציוד קרינה כמעט לא השאירו לאבא שלי סיכוי לשרוד בזמן שגרמו לו דום נשימה סדרתי, מה שגורם להיפוקסיה חמורה (מחסור חמור של חמצן בדם). רמות החמצן בדם ירדו לו עד 43%, זה כמעט היפוקסיה קיצונית, מצב של מוות ודאי. אבא שלי הצליח לשרוד את הלילה הזה בנס. אפשר לראות בגרף המצורף.

בלילה תקפו את ההורים שלי על ידי מתקן קרינה ניטרונים. תקיפה נוספת מפעילי ציוד קרינה ביצעו נגד ההורים שלי בבוקר, בקליפ המצורף אפשר לראות רמות קרינה גמא רקע גבוהות עד 39 מיקרו רנטגן לשעה (הנורמה היא 6), זאת גמא משנית כתוצאה מניטרונים.

פרסמתי את הראיות לשבוע זה.
__________

אני רוצה לשתף אתכם, על המאמצים שאנחנו משקעים כדי להביא לכם את הראיות האלו. זה הבלוג היחידי בעולם על אנשים שסומנו על ידי השלטון כמטרות (targeted individuals) בו  מישהו מספק ראיות יומיות על תקיפות גרעיניות המבוצעות על ידי השלטון נגד האזרחים, כמו כן סוגים אחרים של תקיפות.

כדי שהחומר הזה יהיה זמין בשבילכם, אנחנו מנטרים את הדוזימטרים שלנו 24/7, מקליטים את המידע על ידי מצלמות, מידי יום מעבדים את כל החומר שהוקלט, מה שלוקח מידי יום לפחות 8 שעות עבודה רצופות (אבא שלי עושה את זה מידי יום ללא חופשים במשך שנים רבות).
לאחר מכן, בסופי שבוע אני בוחר חלק קטן מהראיות האלו, מכין אותם לפרסום באינטרנט ומעלה לבלוג.

כל הראיות שאנחנו אוספים, עולות לנו בחיינו.  אנחנו משלמים על זה בתקיפות נוראיות, עינויים בלתי נסבלים, אובדן בריאות וחיינו.

At night local radiation equipment operators left almost no chances for my father to survive by evoking serial apnea, which is causing severe hypoxia (severe shortage of oxygen in the blood). SpO2 levels went down to 43%, it is on border with extreme hypoxia - certain death. My father managed to survive this my a miracle. You can see this in the attached graph.

At night operators attacked my parents with neutron radiation device. Another neutron attack they committed at morning, when we observed elevated gamma background radiation up to 39 uR/h (normal levels are around 6uR/h), this is secondary gamma caused by neutrons. You can see in the attached clip.

I published evidence for this week.

_____________

I want to share with you about the effort we do to make this unique evidence to you. It is the only blog in the world about targeted individuals where someone provides daily evidence for nuclear attacks against citizens by the government, as well for other types of attacks.

To make this material available for you, we are monitoring our multiple dosimeters 24/7, recording the data on cameras, and the every day processing all the recorded data carefully, which takes daily at least 8 working hours (my father is doing it everyday for last many years, without vacations).
Then, on weekend, I'm choosing some small piece of the evidence, processing it to be possible for uploading to the internet, and then publishing in my blog.

All the evidence that we collect, it is collected in cost of our lives. We pay for it by terrible attacks and insufferable tortures, loss of our health and life.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה