נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שני, 4 בספטמבר 2017

Disability Hate Crime - פשע שנאת נכים

בלילה מפעילי ציוד קרינה החזיקו את אבא שלי בהיפוקסיה (מחסור חמצן בדם) חמורה במשך זמן ארוך מאוד מעל שעה רצוף. זה סכנת מוות וסכנה לנזק בלתי הפיך למוח, ראיה, לב, איברים הפנימיים. הם גורמים את זה על ידי דום נשימה סדרתי. המטרה של זה גרימת שיכוח כאבים ושיתוק הקרבן כדי שהוא לא יברח בזמן שהפ מפעילים מתקנים שגורמים לכאב בלתי נסבל והקרבן בורח. זה מאפשר להם להשלים את הויויסקצייה (נתיחה של האדם כאשר הוא חיי כמו שעשו פשיסטים במחנות ההשמדה).

לקראת הבוקר תקפו את ההורים שלי על ידי מתקן קרינה ניטרונים (קרינה גרעינית מסוג המסוכן ביותר). כרגע הם מכוונים את מתקן קרינה ניטרונים לראש של ההורים שלי. הם רוצים לבשל את המוח. מטרת הניסוי הבלתי חוקי הזה על בני אדם לבדוק איזו מנת ניטרונים יכולה לפרק את המוח ולהפוך אנשים חכמים למוגבלים שכלית.

הם מבצעים את הניסויים הבלתי חוקיים על בני אדם על אבא שלי, אדם נכה חולה קשה עם גוף ניזוק, הוא סבל וסובל המון בגלל מחלותיו.  זה סדיזם ופשע שנאת נכים. כמו פשיסטים, הם בחרו נכים כדי לבצע עליהם ניסויים בלתי חוקיים על בני אדם.
כפי שזה ניראה, כל הניסויים הבלתי חוקיים האלו על בני אדם של עינוי למוות של אזרחים תמימים, שימוש בנכים בתור אוביקטים לניסויים, כל זה תואם לאידיאולוגיה של פשיסטים מהשואה. מדהים שאנשים בעלי אותה אידיאולוגיה נמצאים כאן בארץ וממשיכים את מה שפסיסטים לא הספיקו לסיים במלחמת העולם השניה.
איזו ממשלה יכולה בימנו לשלוח אזרחים שלה בתור אוביקטים ךניסויים בלתי חוקיים על בני אדם?נ.ב. בזמן שכתבתי שורות אלו, המסך במחשב הנייד שלי התחיל להבהב כל כמה שניות ולהפוך לשחור. באותו זמן שמעתי וצעדים והזזות של ציוד כבד מעל מקום שאני שוהה בו.

At night operators held my father for very long periods of time in severe hypoxia (shortage of oxygen in the blood). It can cause death, or irreversible damage to brain, sight, and internal organs. They are causing it by evoking serial apnea. The purpose is to make anesthesia and paralyze the victim, it allows them using radiation devices which are causing in normal insufferable pain and the victim escapes. It allows them complete every time vivisection (cutting the victim alive, like fascists did in extermination camps) plan.

On early morning they attacked my parents with neutron radiation device (most dangerous type of nuclear radiation). Now they are aiming the device in my parents head. They want cook the brain. This is part of illegal experiment on humans when they want to check how much radiation needed to damage the brain, to make intelligent people become mentally challenged.

They are doing these illegal experiments on humans on my father, ill disabled man with a damage body who suffers and suffered a lot because of his diseases. This is sadism and disability hate crime. Like fascists they have chose disabled people for illegal experiments on humans.
As it looks like, all these illegal experiments on humans, torturing innocent citizens to death, using disabled people as subjects for experiments, all this matching the same ideology of fascists from the holocaust. Amazing, but people with same ideology are continuing here the job that fascists could not finish during WWII.
What kind of government is able these days to send its own citizens as subjects for illegal experiments on humans?P.S. When I wrote this post, my laptop screen started blinking, and I heard above place of my residence footsteps and movement of heavy objects.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה