נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שישי, 18 באוגוסט 2017

Why They Are So Much In Hurry To Murder My Father - מדוע הם כל כך ממהרים לרצוח את אבא שלי

הלילה מפעילי ציוד קרינה המקומיים ביצעו ניסיונות קיצוניים לרצוח את אבא על ידי גרימת דום נשימה סדרתי, מה שהוביל להיפוקסיה על גבול עם קיצונית עם רמות חמצן בדם 43%, זה מוות כמעט ודאי לא רק לאדם מבוגר חולה כמו אבא שלי, אלא גם עבור אדם בריא. רמות כל כך נמוכות של חמצן, זו היפוקסיה הגרמת נזק בלתי הפיך למוח, לב, איברים פנימיים, ראיה. זה עלול להרוג במקום. זה נס שאבא שלי הצליח לשרוד את הלילה הזה, המטרה של מפעיליציוד קרינה הייתה כדי שהוא לא ישרוד.

הסיבה למה הם כל כך ממהרים לרצוח אותי, כי בסוכנות הממשלתית החשאית חוששים שאחת הפניות של אבא שלי למוסדות המשינה האחראים עלולה להוביל לעצירת ביצוע ניסויים בלתי חוקיים על בני אדם, והם השקיעו בתשתיות לכך הרבה מאוד משאבית, זמן, כסף וכוח אדם. הניסויים האלו מאוד ריווחיים עבורם כי ממומנים על ידי כל מיני פרויקטים של ממשלה, משרד הביטחון, אירגונים ממשלתיים שונים וכד'.At night local radiation equipment operators committed extreme murder attempts on my father by evoking serial apnea, which caused hypoxia on border with extreme SpO2 43%. This is almost certain death not only for ill elderly like my father, but also for healthy young man. So low levels of oxygen, such hypoxia causing irreversible damage to brain, heart, internal organs, sight and eventually death. It can kill instantly. It is miracle that my father managed to survive this night, radiation equipment operators meant that my father will not make it.

The reason why they are so much in rush to murder my father is because in secret government agency they afraid that another father's application has risk to stop illegal experiments on humans, and they put so much money in it, so much time, and manpower. These experiments are very profitable for them because are sponsored by the government, ministry of defense, various government organizations and etc.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה