נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום חמישי, 27 ביולי 2017

Executing My Father With New Method - מוצאים להורג את אבא שלי בשיטה חדשה

הלילה בת משפחת החשודים שהיא מפעילת ציוד קרינה המקצועית ביותר - רוצחת מקצועית בשירות הממשלה (עברה הכשרה ביחידה מיוחדת של פיקוד העורף שמבצעים ניסויים בלתי חוקיים בבני אדם עבור משרד הביטחון) ניסתה שיטות רצח חדשות על אבא שלי באמצעות גרימת דום נשימה סדרתי.
הפעם, בניגוד לפעמים קודמות, במשך שעות ארוכות ללא הפסקה היא כל הזמן החזיקה את אבא שלי בהיפוקסיה חמורה, אף בן אדם באופן אמצעי לא יכול לעשות דבר כזה עם עצמו, גם מי שסובל מבעית דום נשימה במקרה כזה מתעורר ומתחיל לנשום. מה שקרה זה, כמו שבן אדם טובע בים ואין לו סיכוי לנשום.
זה בוצע על ידי שיתוק מרכז הנשימה של המוח, מה שגורם לדום נשימה מרכזי. היפוקסיה חמורה במשך זמן כה רב גורמת נזק למוח, ראיה, לב ואיברים הפנימייםת הסיכון הוא מוות כמעט ודאי לאדם חולה מבוגר.

על מנת לחזק את האפקט, זה שולב עם מכות קרינה עוצמתיות על הלב כדי לעצור את הלב ולשבש קצב הלב, הם האיצו קצב הלב של אבא שלי למאוד גבוה, 130 פעימות לדקה (זה המון לקשיש חולה בן 70 בזמן מנוחה). רמות היפוקסיה הגיעו לקיצוניות עם 41~42% חמצן בדם (הנורמה היא בסביבות 95%, אם יש פחות מ90% זה נחשב לבעיה). זה מוות ודאי עבור אדם מבוגר חולה.

אמא שלי בלילה ראתה שאבא שלי לא נושם במשך זמן רב, ניסתה להעיר אותו ובקושי הצליחה. בהתחלה הוא לא הגיב, היא בקושי הצליחה. אם היא לא הייתה מצליחה, אבא שלי היה נרצח.

התקיפות האלו היו לא למטרת עינויים, אלא לרצח. לפי התכנון המרושע שלהם, אבא שלי לא היה אמור לשרוד את הלילה הזה, אם אמא שלי לא הייתה מעירה אותו הוא היה נרצח מכיוון שהפעם הם לא השאירו בשבילו שום סיכוי לשרוד.

שיטת רצח הזאת נמצאת כרגע בפיתוח על מנת לשפר את היעילות של רצח בשימוש בציוד קיים. זה כבר משמש לרצח המוני של קשישים בהוסטלים ושל אזרחים בלתי רצויים שנפטרים מדום לב ובעיות דומות ללא הסבר רפואי. סוגי מוות כאלה יתרבו במהרה ככל ששיטות רצח האלו יתפסו ויעברו משלב פיתוח ופיילוט ולימוש המוני נגד אזרחים תמימים שלא חושדים בדבר.

רוצחת מקצועית ביצעה את הפקודה של סוכנות ממשלתית חשאית לרצוח את אבא. רוצחת מקצועית כמו שאר בני משפחתה לא גרים בדירה הזאת, הם באים לפה רק לתורנויות של רצח ועינויים.

במהלך היום תקפו את ההורים שלי במקום ציבורי על ידי מתקן קרינה גמא.

בלילה תקפו אותי על ידי מתקן קרינה ניטרונים. הופיעו רמות קרינה גמא רקע גבוהות עד 38 מיקרו רנטגן לשעה (הנורמה היא 6), זאת גמא משנית כתוצאה מניטרונים. אפשר לראות בקליפ המצורף.


At night worked member of suspected family most professional local radiation equipment operator - professional murderer (she was trained in special unit in home front command which commits illegal experiments on humans for ministry of defense) she attempted new murdering methods on my father using evoking serial apnea.
In opposed to other times, this time during many hours non stop she held my father in severe hypoxia constantly, no man could do it by himself for such long period of time, even people who have disease of apnea, they would wake up and start breathing. It is like somebody is drowning in the sea and have no chance to breath.
They committed this by paralyzing brain's breathing center and evoking central apnea. Result of such long severe hypoxia is damage to brain, eyes, heart and internal organs. There is almost certain risk of death in such case for ill elderly.

To amplify the effect, it was combined with high power radiation blows on the heart to stop it instantly, heart rate disruption and acceleration of rate to very high levels of 130bpm and above (for 70 years old elderly it is a lot during rest). Hypoxia levels were extreme: 41~42% SpO2 (normal levels are around 95%, it it is less than 90% it is already considered as a problem). For ill elderly this is certain death. These method of murder will soon move from development and pilot stages to mass usage against innocent citizens who are not suspecting anything.

My mother was in the middle of the night that my father is not breathing for very long period of time, she tried to wake him up. It was very hard, because father did not react, she only barely managed to wake him up. Otherwise he would die for sure because they did not leave for him any chances to survive.

These attacks served only single purpose - to assassinate my father, it was not for tortures. According to their evil plans, my father was not expected to survive this night. If my mother would not manage to wake him up, he would get murdered.

Professional murderer committed extreme assassination attempts on my father at night according to the command given by secret government agency to assassinate him. The professional murderer is not living in that apartment, like rest of her family members, she is coming here only for shift of murder attempts and tortures. They all are living elsewhere.

This method of murdering is currently under development using existing murdering devices. They are increasing efficiency of their methods, which are already being used for mass murdering elderly in hostels, and getting rid of unwanted citizens who die because of cardiac arrest and similar problems with unexplained by doctors reasons.

During daytime my parents were been attacked with gamma radiation device in a public place.

At night operators attacked me with neutron radiation device. We observed elevated gamma background radiation up to 38 uR/h (normal levels are around 6uR/h), this is secondary gamma caused by neutrons. You can see this in the attached clip.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה