נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שני, 1 במאי 2017

We Remember - אנחנו זוכרים

היום יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל. האנשים הקריבו את חייהם עבור המדינה שלנו, המדינה שהוקמה בגלל השואה. אנחנו זוכרים את כל האנשים שהקריבו את חייהם או נפגעו במלחמות, פעילות איבה ופיגועי טרור.

גם הקרובים שלנו נלחמו במחלחמות ושפכו את דמם כדי להקים ולהגן על המדינה שלנו. אנחנו שירתנו בצבא ועשינו ככל יכולתנו למען המדינה. אנחנו ממשיכים להלחם למען המדינה, עכשיו שדה הקרב שלנו הוא מידע - אנחנו חייבים לחשוף  מה אירגון ממשלתי עושה עם אנשי העם, כיצד הם מבצעים פשעים נגד האנושות על האזרחים. אנחנו נלחמים למען זה שהם יפסיקו את הפשעים האלו וכדי שיעמידו לדין את האחראים. חשיפת האמת הזאת עולה לנו בבריאות וחיינו. כל פיסת מידע שאנחנו חושפים היא נעשית במחיר של כוחות ודם שלנו.
 
בלילה מפעילי ציוד קרינה המקומיים ביצעו ניסיונות קיצוניים לרצוח את אבא, כפי שאפשר לראות בגרף המצורף. הם הכניסו אותו למצב של מוות כמעט ודאי עבור זקן חולה.
כמו כן הם תקפו את ההורים לשי באמצעות מתקן קרינה ניטרונים מהירים.
מפעילי ציוד קרינה באכזריות עינו את אבא שלי, הם שרפו לו שיניים באמצעות השיטה שמתוארת כאן (שיטה מספר 2).

Today it is Yom Hazikaron. This is the memorial day for the people who sacrificed their life for our country, the country which was established because of The Holocaust.
We remember the people who lost their lives or injured in wars, hostile activity and terrorist attacks.

Our relatives participated in wars and spilled their blood to protect the country. We served in army and did all we can for the country. We continue to fight for our country, now on the battlefield of information - we must reveal what the government organization does against their own nation, how they commit crimes against humanity on their own citizens. We are fighting to make them cease these crimes, and for trial on the responsible. Revealing the truth costs us in our lives and health. Each peace of information that we reveal comes in price of our powers and blood.

At night local radiation equipment operators committed extreme murder attempts on my father. as you can see in the attached graph. They put him to almost certain death for ill elderly.
In addition, they attacked my parents at night with fast neutrons radiation devices.
Operators committed violent tortures on my father, they burned his tooth using method which is described here (method number 2).
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה