נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שלישי, 2 במאי 2017

The Independence Day - יום האצמעות


זה בלתי נתפס כיצד בימים כאלו נציגי העם יכולים לכוון את ידם ולתקוף אותנו באמצעות מקני קרינה גרעיניים ולענות על ידי גרימת כאב בלתי נסבל. כיצד בלילה כזה הם ניסו לגמור את אבא שלי (בגרף מאתמול אפשר ליראות שהם היבאו אותו למצב של מוות כמעט ודאי עבור אדם זקן וחולה, הוא שרד את הלילה רק בנס). זה לא דומה לניסויים בלתי חוקיים על בני אדם שגייסו אותם בשביל זה.
זה פיגוע טרור סדרתי נגד משפחתי. אנחנו לא מאמינים שאירגון ממשלתי האחראי היה נותן להם הוראה לתקוף בצורה כזאת בימים האלו. הם אחראים עך כך כי הם גייסו טרוריסטים המסגלים לענות ולרצוח שאין להם שום ערך לחיים של בני אדם ולמורשת של המדינה שלנו.

בכל החגים והחופשות התקיפות נגדנו תמיד מחריפות. אבל יומיים האחרונים הם ימים מיוחדים עבור המדינה שלנו. התקיפות בימים האלו מלמדים אותנו על הזהות של התוקפים.

בלילה תקיפות קיצוניות נמשכו. זה כלל תקיפות גרעיניות, עינויים אכזריים של ההורים שלי וניסיונות קיצוניים לרצוח את אבא אותם אפשר לראות בגרף המצורף.
בלילה הזה מפעילי ציוד קרינה עינו אותי - בישלו לי את הראש. כאשר הלכתי לישון, שמעתי צעדים והזזות של ציוד כבד מעל מקום השינה שלי. לפני שהתקיפות מתחילות אני תמיד שומע את זה.

It is incomprehensible how on such days representatives of the nation are able to attack us with nuclear radiation devices, and torture us inflicting insufferable pain. On last night they attempted to finish my father's life (in yesterday's graph you can see how they brought him to almost certain death for an old ill man, he survived only by a miracle). It does not look like illegal experiments on humans for which they were hired for.
These are serial terror attacks against my family. We do not believe that the responsible organization would command to attack us on these days. They are responsible because they recruited terrorists who are able to torture and murder and have no value for human life and the legacy of our country.

On all holidays and vacations attacks against my family always getting worse. But last two days are special days for our country. Attacks on such days teaching us about the identity of the attackers.

At this night extreme attacks were continued. It included nuclear attacks, violent tortures of my parents and extreme murder attempts on my father which are shown on the graph.
This night operators also torture me - they cooked my head. before the tortures started, right after I went to sleep, I heard footsteps and movements above my sleeping place. I hear it every time before the attacks are starting.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה