נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שלישי, 4 באפריל 2017

Preparing Now Assassination Attempt On Me - מכינים עכשיו ניסיון התנקשות בחיי

שכנים רוצחים מענים אותי על ידי מניעת שינה מהרגע שהלכתי לישון. הם מחזיקים אותי בסטרס, בכל הגוף עוברת מיקרו ויברציה שסורקת את כל הגוף מהראש לרגליים, לפעמים יש יותר ויברציה באזור הראש לפעמים באזור הרדליים. מעל מקום השינה אני שומע כל הזמן קליקים כל פרק זמן מסויים כ20 שניות. הקליקים האלו היו בגלל שמדובר במתקן עוצמתי במיוחד ויש לו ממסר אלקטרו מכני.
המתקן גורם כל הזמן לעוצמות משתנות של קרינה על מנת לענות על ידי מניעת שינה. אילו הייתה עוצמה לא משתנה, הגוף היה מתרגל והקורבן היה נרדם. לפעמים כאשר הם רוצים לגרום נזק בריאותי אבל שהקורבן יוכל לישון, הם מפעילים את המתקן בעוצמת קרינה קבועה גבוהה.

המורה שלהם להתיש אותי כדי שאהרג בתאונת דרכים התוצאה מעייפות. זה ניסיון התנקשות בחיי.

עכשיו דיברתי עם אבא שלי, הוא מעיד ששכני רוצחים באכזריות מבשלים לו את העור, במיוחד בעור הרגליים.

בנוסף, שכנים רוצחים הפעילו במשך כל הלילה נגדי ונגד ההורים שלי מתקן שגורם לצפצוף חזק מאוד באוזניים, תקפו את ההורים באמצעות מתקן קרינה נויטרונים וניסו לרצוח את אבא.

Neighbors murderers torturing me with sleep deprivation torture from the moment when I went to sleep. They are holding me in stress, micro vibration passing trough my whole body, sometimes there is more vibrations in legs and sometimes in head. It is scanning my body. I hear clicks from apartment above my sleeping place, every 20 seconds. These clicks are because of very powerful electromagnetic device, it has electro mechanical relay.
This device causing changing power of radiation all the time to deprive the victim from sleep. If it had a constant level or radiation, the body would get used and the victim could sleep. Sometimes when they just want to cause health damage but the victim could sleep, they use it on constant level or radiation.


Purpose of the torture to exhaust me so I'll get killed on drive. This is assassination attempt.

Now I talked with my father, he testifies that neighbors murderers are cooking his skin, especially in his legs.

In addition, neighbors murderers used against for the entire night us device which is causing severe ringing in ears, attacked my parents with neutron radiation device, attempted to murder my father.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה