נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום ראשון, 16 באפריל 2017

My Father Was Not Supposed To Survive This Night - אבא שלי לא היה צפוי לשרוד את הלילה הזה

היום בלילה שכנים רוצחים כמעט גמרו את חייו של אבא שלי. במשך שעות ארוכות הם תקפו אותו באמצעות מתקן קרינה המשתק מרכז האחראי על הנשימה במוח. אבא שלי לא נשם במשך פרקי זמן ארוכים. בגרף המצורף אתם יכולים לראות דוגמא לכך, זה רק אירוע קטן ממה שנמשך במשך כל הלילה. אבא שלי שרד רק בנס. לפי שכנים רוצחים הוא לא היה אמור לשרוד. היפקסיה חמורה כל כך ארוכה עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך למוח ואיברים הפנימיים או מוות. עבור קשישים או חולים זה מוות כמעט ודאי. ברף אתם יכולים לראות מה קורה עם הקורבנות קשישים כאשר רוצחים אותם בהוסטלים. קשיש חולה לא מסוגל לשרוד כאלו תקיפות.

כמו כן שכנים רוצחים תקפו את ההורים שלי 3 פעמים על ידי מתקן קרינה נויטרונים.
בקליפ אפשר לראות רמות קרינה גמא רקע גבוהות עד 43 מיקרו רנטגן לשעה (הנורמה היא 6), זאת גמא משנית כתוצאה מנויטרונים.

At night neighbors murderers almost finished my father's life. During long time at night they attacked him with radiation device which paralyzed brain breathing center. My father did not breath for very long periods of time. In the attached graph you can see an example of this, this is only a short episode of what lasted for an entire night. My father survived only by a miracle. According to neighbors murderers he was not supposed to survive.
Very long so severe hypoxia can cause irreversible damage to brain and internal organs or death. For ill and elderly this is almost certain death. In this graph you actually can see how they are murdering elderly in hostels. Ill elderly do not survive such attacks.

In addition, neighbors murderers attacked my parents 3 times with neutron radiation device.
In clip you can see elevated gamma background radiation up to 43 uR/h (normal levels are around 6), this is secondary gamma caused by neutrons.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה