נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שישי, 31 במרץ 2017

Radiation Equipment Maintenance Guy - איש אחזקה לציוד קרינה

היום בדירת החשודים ביקר בחור החשוד כאיש אחזקה של מתקני קרינה הנמצאים בדירת החושדים. זה לא הביקור הראשון שלו. ביקור הקודם היה בספטמבר שנה שעברה.
הבחור שהה בדירת החשודים כ30 דקות.
הוא נכנס במעבר בריצה עם אופניים עמוסות בציוד כבד. כאשר הוא עזב, כבר לא היה אליו את הציוד הכבד (התיק כבר ניראה ריק וקל). הוא ניסה להסתיר את פניו כי ידע שיש מצלמה.

בלילה ניסו לרצוח את אבא על ידי החזקתו במשך זמן רב בהיפוקסיה חמורה ואז לקראת סוף ההיפוקסיה ניסו לעצור את הלב שלו. כפי שאפשר לראות בגרף המצורף.

את ההורים תקפו בלילה על ידי מתקן קרינה נויטרונים.

Today suspected guy visited the suspected apartment. He is suspected to be the maintenance guy of radiation equipment. It is not his first visit, previous recorded visit was at September last year.
He stayed in the apartment for about 30 minutes.
He entered the passage while he was running, he was in hurry. He had some heavy equipment on the bicycle. When he left, he did not had that heavy equipment (the bad looked empty and light weight). He tried all the time to hide his face from the camera.

At night, operators attempted to murder my father by holding him very long time in severe hypoxia and then at the maximum hypoxia they attempted to stop his heart. As you can see in the attached graph.

At night my parents were been attacked by neutron radiation device.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה