נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום רביעי, 22 במרץ 2017

Extremely Cruel Tortures Developed Against Elderly - עינויים אכזריים באופן קיצוני פותחו נגד קשישים

שכנים רוצחים (סוחרי סמים ידועים למשטרה וכרגע מענים למוות אנשים תמימים עבור השלטון) עינו במשך כל הלילה את ההורים שלי באכזריות בלתי אנושית. הם התחילו מאבא, בישלו לו ראש ואיברים פנימיים במשך שעות ארוכות, הוא התעורר מכאבים באמצע הלילה כאשר כולו מזיע. אז הם עברו לענות באופן אופן את אמא, בישלו לא ראש באכזריות, גם היא התחילה להזיע בצורה קשה בדיוק כמו אבא. עכשיו הם שורפים את השינויים של אמא שלי, בדיוק כמו שהם שרפו את השיניים של אבא שלי לפני כמה זמן כאשר הוא איבד מספר שיניים.
כפי שכתבתי כאן ששיטה הזאת פותחה במיוחד:
שיטת עינוי הזאת באמצעות בישול על ידי מתקן אלקטרומגנטי אכזרית במיוחד נגד קשישים ואנשים שיש להם שינויים או מפרקים תותבות העשויים ממתכת. זה גורם לחימום חזק מאוד של המתכת הזאת למשל בפה, שורף את השיניים, רקמות והעצמות. למעשה קשישים מסכנים שבכסף האחרון טיפלו בשיניים שלהם כדי לאכול, מפעילי ציוד קרינה עוקרים להם אותם מהפה על ידי בישול כזה. לפי הרשע בעינוי הזה, סביר להניח שזה פותח על ידי המדענים של השלטון במיוחד נגד קשישים על מנת לרצוח אותם יותר ביעילות.
בנוסף, שיטה הזאת פוגעת לא רק בעצבים של השינויים, אלא גם אוזניים. זה פוגע קשה מאוד גם בשמיעה.

מסתבר שבדירת השכנים שמשמשת רק בתור מחנה תקיפה ולא במיגורים הורידו את כל הרהיטים מעל מקומות שאנחנו שוהים, כמו מעל מיטות ומקומות הישיבה. הם עשו זאת כדי למקם בצורה נוחה יותר מתקני קרינה ולתקוף אותנו. אחד הסימפטומים לסוג כזה של הקרנות זה הווצרות של שעווה רבה באוזניים.

בנוסף שכנים רוצחים תקפו פעמיים את ההורים שלי על ידי מתקן קרינה נויטרונים.

Neighbors murderers (ex drugs dealers known to police and currently torturing to death innocent citizens for the government) violently tortured my parents for an entire night with inhuman cruelty. They started from torturing my father, cooked his head and internal organs for many hours, he waked up twisting in pain at the middle of the night with heavy sweating, then they switched torturing my mother, violently cooked her head, she started sweating exactly like my father did. Now they are burning mother's tooth exactly like they did some time ago to my father when he lot some of his tooth.
As I wrote here:
This method of torture by electromagnetic cooking is especially cruel when used against elderly and people with prosthesis which includes metal parts, such as tooth, joints and etc. Poor elderly for the last money buys a tooth prosthesis to be able eat, and radiation equipment operators tearing off these prosthesis from their mouth by cooking them. Metal parts overheat very much, it is burning much more in these places  tooth, bones, life tissues and etc.
This is very evil sort of torture, it is so evil that we can only imagine it was specially developed for our government by specialists for murdering elderly more efficiently.
This method damaging not only tooth nerves, but also hearing nerves. It is severely damaging hearing. One of symptoms of such irradiation is a lot of wax in ears.

It comes that in neighbors apartment which is not used for living, bit solely as attack camp, they removed all the furniture from places above where we are sitting and sleeping. They did so to make it more easily place radiation devices for attacks.

In addition, neighbor murderers attacked my parents twice with neutron radiation device.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה