נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שבת, 18 במרץ 2017

Experiments On Humans Like Fascists Did During WW2 - ניסויים בבני אדם כמו שעשו פשיסטים במלחמת העולם השניה

במחנות ההשמדה של הנאצים

אבא מעיד שבמשפחה שלנו הייתה אישה ניצות שואה שהייתה אסירה בשטוטהוף.
היא סיפרה שעשו עליה ניסויים בבמהלכם היא הרגישה כאילו מתחת לעור שלה יש המון תולעים קטנים כפי שהיא הייתה מתארת את זה. זה השאיר אצלה טראומה מאוד קשה לכל החיים.

אבא שלי רופא ולדעתו מה שהיא הרגישה זה הייתה פגיעה במערכת העצבים שנמצאים מתחת לאור. זה היה יכול להיות להערכתו בגלל שימוש בחומרים כלשים, כגון גזים או שדות אלקטרומגנטיות רבות עוצמה, או אפילו קרינה גרעינית (בדומה לניסויים שביצע הורסט שומן באושוויץ). היא לא הבינה ופרשנה את מה שהרגישה בצורה שהיא יכלה להסביר.

המדינה שלנו היא מחנה השמדה לצורך ניסויים בבני אדם

לעיתים אבא שלי ושאר בני משפחה מרגישים אותו סוג של הרגשה. זה גורה כאשר מפעילי ציוד קרינה מקרינים עלינו במתקנים אלקטרומגנטיים או גרעיניים אותם אנחנו מתעדים בקביעות, או אפילו אם משתמשים נגדנו בגז עצבים ו/או ציאניד.

אנחנו יודעים שמקרינים עלינו באמצעים שונים, כולל מתקני קרינה גרעיניים ומשתמשים נגדנו בכל מיני חומרים רעילים לצורך ניסויים.
הממשלה מבצעים באופן בלתי חוקי באזרחים שלהם ניסויים בבני אדם ונהסים בכל דרך אפשרית להסתיר זאת. הניסויים האלו משמשים לפיתוח דור חדש של נשק חשאי שמסוגל לרצוח באופן כזה שהמוות יראה טבעי. המטרה של רציחות כאלה זה רציחות פוליטיים של אנשים לא נוחים לשלטון, רצח המוני של אנשים מכבידים על התקציב כמו קשישים ונכים כדי להזרים את הכספים למטרות אחרות וסיבות רבות אחרות. כמובן גם, למשל לצורך הוכחה ללקוחות שלהם שהאמצעים שהם מוכרים להם עובדים על מנת שאלה יוכלו להשתמש בזה כדי לרצוח בחשאיות את המטרות שלהם.
הרי אף אחד לא יחשוד בסיבות מוות כמו בדום לב או סרטן כאילו זה היה רצח. הנשק האידיאלי מהדור החדש גורם למחלות ומסוגל לרצוח במקום עם מוות שניראה טבעי.
הממשלה מוכרת את אזרחיה לכל מי שמשלם כדי לעשות ניסויים בבני אדם. למשל אם אירגון שעוסק בקרינה גרעינית, אז יעשו בשבילו ניסויים עם מתקני קרינה גרעיניים על בני אדם. יותר מזה, הם מספקים מפעילי ציוד כדי לבצע את הניסויים האלו.

למעשה המדינה שלנו הפכה למחנה השמדה אחד גדול. לפי העדויות זה קורה כמעט מהקמת המדינה. זה אומר שהרעיון של פשיסטים לא רק עדיין חיי, אלא חיי במדינה שהוקמה כתוצאה משואה כדי להיות מקלט לעם שלנו ולהבטיח שזה לא יקרה שוב לעולם.
אבל ניראה שזאת רק סיסמא המשמשת כדי לאסוף את כל העם שלנו במקום אחד ולהמשיך לעשות עלינו ניסויים. היטלר היה יכול להיות גאה במישהו שממשיך את רעיונות החולניים שלו בצורה כזאת.

תקיפות קיצוניות מהיממה האחרונה

בלילה שכנים רוצחים ביצעו ניסיונות קיצוניים לרצוח את אבא, הוא שרד רק בנס. הם שילבו מספר אמצעים על מנת לרצוח אותו, כולל גרימת דום נשימה דרתי בו החזיקו את אבא שלי קרוב להיפקוסיה קיצונית (רק זה בפני עצמו מוות כמעט ודאי), הם שילבו את זה עם תקיפות נויטרונים ותקיפות אלקטרומגנטיות. אבא שלי התעורר עם ראיה מטושטשת כאשר הוא ראה נקודות שחורות.

מפעילי ציוד קרינה ביצעו 3 תקיפות נויטרונים בלילה, 2 תקיפות נגד ההורים ותקיפה אחת נגדי.
בתקיפה נגד ההורים ונגדי ראינו רמות קרינה גמא רקע גבוהות עד 39 (אצל ההורים שלי) ו45 (אצלי) מיקרו רנטגן לשעה (הנורמה היא בסביבות 6), זאת גמא משנית כתוצאה מנויטרונים. כפי שאפשר לראות בקליפים המצורפים.

במצלמה שלי מהלילה היה אפשר לראות בפגיעה בקצב הנתונים בקבצים במשך כל הזמן שמפעילי ציוד קרינה בישלו אותנו בשדה אלקטרומגנטי עוצמתי.

רעש מוזר בלילה

בלילה כאשר התחילו לתקוך אותנו שמעתי רעש של כלי טיס כלשהו מסתובב סביב השכונה שלנו. ניראה שסוכנות הממשלתית החשאית שאחראית על כל הפעילות הזאת שלחים לשכונות ניסיוניות כלי טיס כדי באופן המוני להקרין על תושבי השכונה עם מתקן כלשהו או פיזור של גז רעיל כלשהו, למשל ציאניד שזוהתה הנוכחות שלו בשכונה.

In Nazi Extermination Camps

My father is telling that in our family there was a woman who survived the Holocaust, she was a prisoner in Stutthof.
She told that experiments were committed on her. During the experiments she told that the sensation was like thousands small worms are under her skin. It left a terrible trauma for her entire life.

My father is doctor, and he thinks that the sensation she was telling about because of damaging tiny nerves below the skin. He thinks that the sensation could be caused by usage of some sort of materials, like gases, or even electromagnetic fields, or even nuclear radiation (like the experiments which were committed by Horst Schumann in Auschwitz). She did not understand what they are doing with her, so she only could interpret it by something she could know or imagine.


Our Country Is An Extermination Camp For Experiments On Humans

Sometimes, my father and other members of my family having the same sensation, it is happening when we are irradiated with electromagnetic fields, nuclear radiation that we record or even when they are using against us nerve paralytic or cyanide toxic gases.

We know that we are being irradiated by various means, including nuclear radiation devices, usage of toxic materials and etc.
The government commits illegal experiments on humans. They are committing the experiments for development of new generation covert weaponry which will be used for political murder, murdering unwanted citizens, mass extermination of citizens which cost on budget like elderly, disabled and etc to put the money on some other greedy projects. Of course also as proof to show their customers that the newly developed murdering techniques are working perfectly, so they could use it for assassination of their targets. Because nobody will be suspicious about naturally looking death - people who died because of cardiac arrest, cancer and etc.
The government is actually selling their own citizens for various experiments to anyone who pays. For example, if it is some nuclear organization which is ordering experiments on humans with usage of nuclear radiation devices and etc. Moreover, they also supply the operators to commit the experiments.

Actually, our country became large extermination camp which is used to commit experiments on humans. According to testimonies, it is happening almost from established the state.
Which means that the idea of fascists not only lives, but it lives in the country which was established because of the holocaust to be a shelter for our nation and to ensure that it will never happen again. But it looks, like that it is just a slogan which is used to collect people of our nation in one place and continue commit experiments. Hitler would be proud for somebody who continued his sick ideas in this way.

Extreme Attacks From Last 24 Hours

Neighbors murderers almost assassinated my father at night. He survived only by a miracle. They combined evoking apnea which caused almost extreme hypoxia (it is almost certain death) and combined with with neutron and electromagnetic attacks. He waked up with blurry sight and saw black dots in his vision.

Operators committed 3 neutron attacks at night. Two against my parents and one against me.
In two of the neutron attacks (one against my parents and one against me) we observed elevated gamma background radiation up to 39 (in my parents case) and 45 (in my case) uR/h (normal levels around 6 uR/h), it is secondary gamma caused by neutrons. You can see this in the attached clips.

In my camera from night recordings we saw many files with damaged data rate. Which means that the operators cooked us for long time in high power electromagnetic field.

Strange Noise At night

During long time at night when the attacks started I heard noise of something flying around the neighborhood. Looks like the secret government agency which is responsible for this entire operation sends some aircraft to the experimental neighborhoods for mass irradiating the population or spreading some toxic gas like cyanide which presence was found in the neighborhood.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה