נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שני, 27 במרץ 2017

Difference Between Classic And Modern Extermination Camp - הבדל בין מחנה השמדה קלאסי ומדרני

שכנים רוצחים תקפו את אבא שלי בלילה באכזריות בלתי אנושית. הם ניסו לרצוח אותו באמצעות גרימת דום נשימה סדרתי בשילוב מכות קרינה עוצמתיות על הלב ושיבוש קצב הלב. עינו אותו באכזריות תוך כדי בישול על ידי מתקן אלקטרומגנטי עוצמתי ראש, איברים הפנימיים ורגליים, הם גרמו לו כאב בלתי נסבל.
תקפו את ההורים שלי באמצעות מתקן קרינה נויטרונים ומתקן קרינה גמא.
זה עבר את כל הגבולות של הניסויים הבלתי חוקיים בבני אדם והפך לעינוי גלוי לצורך ענישה תוך כדי דיכוי וכפיה לשתיקה.

במחנה השמדה קלאסי כמו אצל פשיסטים במלחמת העולם השניה ומשטרים טוטאליטאריים אכזריים במיוחד אותם מגנים בכל העולם מענים את הקורבנות בשיטות גלויות אותן כולם מבינים.
במחנה השמדה מודרני בזכות הטכנולוגיה לא דרושות יותר חומות,  מענים את הקורבנות באמצעים טכנולוגים מתקדמים שאותם רוב האנשים לא מבינים, כי לא רואים את זה קורה ולא רואים את התוקפים, לאומת סתם מכות. שימוש בשיטות חשאיות לצורך עינוי בעל יתרונות רבים, את זה לא מגנות אומות העולם, אפשר בקלות לטייח את זה ולהאשים את הקורבנות בדימיון מפותח יתר על המידה. למעשה מענים את האנשים למוות באכזריות בלתי אנושי מבלי שיודעים על כך הסובבים. הם יכולים לבחור על המיטה את אחד בני הזוג לענות, בעוד שבן הזוג השני לא מבין מה קורה. אחרי זה אנשים מתים מכל מיני סיבות שהרופאים לא יכולים להסביר, כמו דום לב, סרטן בעל מקור לא מוסבר, ומחלות רצחניות אחרות.

למעשה מחנה השמדה קלאסי ומודרני לא שונים. זה אותו דבר באמצעים שונים ומדינה שונה של סודיות. הממשלות שעושות זאת באמצעות השיטה המודרנית, למעשה מדובר על שלטון דמים טוטאליטארי שבמסווה של דמוקרטיה, רק יותר חכמים מאותם שלטונות של מדינות אותם מגנות כל אומות העולם.

Neighbors murderers violently attacked at night my father with inhuman cruelty. They attempted to assassinate him by evoking serial apnea with combination pf powerful radiation blows on the heart, in addition they disrupted his heart rate. They violently tortured my father with high power electromagnetic device, cooked his head, internal organs and legs, evoking insufferable pain.
They attacked my parents with neutron radiation device and gamma radiation devices.

In classic extermination camp like fascists had and have most condemned bloody totalitarian regimes, victims are tortured in ways that everybody understands.
In modern extermination camp with use of advanced technology there is no longer need for walls. Victims are being tortured by means which are not understood my most of people, because they don't see the attacker, like it would be for example in beating. Using covert torture techniques have many advantages: it is not condemned by nations of the world, very easy to hide it out and blame the victim for too much imagination. People are being tortured to death with inhuman cruelty without knowing of the surrounding. They can pick a victim in a couple bed, wile one will be tortured, other will not understand what is the one is complaining about. After this, people are getting killed because of various reasons which cannot be explained by doctors, like cardiac arrest, cancer of unknown source and other deadly diseases.

In fact, modern and classic extermination camps are not different, it is the same thing by other methods and with different levels of secrecy. Governments which are doing it in a modern way with their own people are bloody totalitarian regime under cover of false democracy, just they are smarted than governments of countries which are condemned by all nations of the world.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה