נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שבת, 18 בפברואר 2017

Evidence For Aritifical Cause Of Hypoxia - ראיות לסיבה מלאכותית לגרימת היפוקסיה

ניסיונות קיצוניים לרצוח את אבא בלילה על ידי שילוב מכות קרינה עוצמתיות על הלב עם גרימת דום נשימה סדרתי. תוכלו לראות את זה בגרף המצורף. בגרף אפשר לראות שהיפוקסיה חמורה של 44% נגרמה באופן מלאכותי, אם הנשימה של בן אדם עוצרת בגלל סיבות שלו, רמות חמצן בדם לא נופלות בצורה כזאת. זה מצב של מוות כמעט ודאי. זאת שיטת רצח מתקדמת מאוד שכמעט ולא משאירה ראיות, חוץ ממדידת רמת חמצן בדם אצל הגופה (בדיקה כזאת צריך לבצע לכל אדם שמת בארץ).

מפעילת ציוד קרינה החשודה שביצעה אתמול תקיפות נויטרונים קיצוניות וניסויות קיצוניים לרצוח את אבא (גם הלילה) עזבה את דירת החשודים היום.


Extreme murder attempts on my father at night by combining powerful radiation strikes on the heart with evoking serial apnea. You can see this in the attached graph. In the graph you can see that severe hypoxiya SpO2 44% has artificial cause since if it would be caused by the man himself, oxygen levels would not decrease that way. This is almost certain death. This is very advanced murdering technique which leaves almost no evidence, only measuring oxygen levels on the dead body can show this (therefore this tests must be performed for all people who died in our country).

Suspected operator who committed extreme neutron attacks yesterday and extreme murder attempts on my father (last night too) left today the suspected apartment.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה