נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שישי, 16 בדצמבר 2016

לילה שאבא שלי שרד בנס - My Father Survived This Night Only By Miracle

בלילה שכנים רוצחים (מפעילי ציוד קרינה המקומיים, סוחרי סמים ידועים למשטרה לשעבר וכרגע מענים למוות אנשים תמימים עבור השלטון) ביצעו ניסיונות קיצוניים לרצוח את אבא, לפי התוכנית שלהם הוא לא היה אמור לשרוד.
על ידי גרימת דום נשימה סדרתי ומכות קרינה עוצמתיות על הלב, הם הכניסו את אבא שלי למצב של היפוקסיה קיצונית (רמות סטורציה של חמצן בדם פחות מ40%) - זה מוות כמעט ודאי. על מנת שיהיה אפשר להכניס את אבא שלי למצב כזה שהוא לא אמור לצאת ממנו, באופן סיסטמטי הם חוללו אחד אחרי השני דום נשימה עמוק מאוד שכל אחד הביא להיפוקסיה חמורה (רמות סטורציה של 40~60%).

זה מראה באופן ברור מה מטרת האירגון שעומד מאחורי הפעילות הזאת. כפי שכתבתי כאן, האירגון הזה נתן למפעילי ציוד קרינה לא רק אישור להרוג, אלא הגדיר ככל הניראה גם פרק זמן שהם אמורים לסיים את מלאכתם. הם נתנו את הפקודה לרצוח אותנו.At night neighbors murderers (local radiation equipment operators, ex drugs dealers known to police, and currently torturing to death innocent people for the government) committed extreme murder attempts on my father. According to their plan, my father was not expected to survive.
They did this by evoking serial apnea and combining with powerful radiation strikes on the heart. They put my father to long extreme hypoxia (SpO2 less than 40%) which means almost certain death. To make this happen, they prepared my father by systematically evoking apnea, each was leading to severe hypoxia (SpO2 40~60%).

It clearly shows what is the real purpose of the organization which is standing behind this activity. As I wrote here, that organization not only allowed local radiation equipment operators to kill, but also defined a time frame when they shall finish their work. They ordered murder us.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה