נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שבת, 19 בנובמבר 2016

Week Summary - סיכום השבוע

השבוע אבא שלי שלח מכתב לרשות הרלוונטית על מנת להפסיק בדרך של שלום את התקיפות נגד נשפחתי. הוא הציג עמדה נוחה שהם היו יכולים לאמץ. בינתיים תקיפות אכזריות במיוחד ממשיכות, אותה מפעילת ציוד קרינה ממשיכה לבצע נגדינו את כל תקיפות הנויטרונים. השבוע, להבדיל מזמן אחר שכנים החשודים ביצעו תקיפות נויטרונים נגדינו גם כאשר בדירתם שהו ילדים קטנים. יתתכן שהם נתנו להם בתור משחק להפעיל את מתקני קרינה. בכל אופן, מקום בו משתמשים במתקני קרינה גרעינית לא יכול לשמש למיגורים, מכיוון שנויטרונים לא רק מתפזרים מחוץ לאיזור המכוון, אלא הופכים אלמנטים סטביליים לרדיואקטיביים והשוהים במקום מקבלים מנות קרינה מסוכנות. זה במיוחד מסוכן לילדים. אני לא יודע אם זה בגלל הפסיכולודיה של משפחה מרובת ילדים שהם מעריכים חיים לא באותה דרך כמונו או שהם מכינים דור חדש של מפעילי ציוד קרינה.

הלילה שוב ניסו באכזריות לרצוח את אבא על ידי גרימת דום נשימה סדרתי. בבוקר תקפו אותי על ידי מתקן קרינה נויטרונים (בקליפ: רמות קרינה גמא רקע גבוהות, זאת גמא משנית כתוצאה מנויטרונים). כמובן, בלילה עינו באכזריות בלתי אנושית את שני ההורים שלי.

This week my father sent a mail to the relevant authority to stop peacefully attacks against my family. The suggested a convenient point of view for the authority which they could take. However, so far exceptionally cruel attacks are continuing, same local radiation equipment operators keeps attacking us with neutron radiation device. This week in oppose to any other time, suspected neighbors committed neutron attacks when their children present in the apartment. Perhaps they allowed them to operate the radiation devices as a game. Anyway, in place where nuclear radiation devices are operated cannot be used for living, because neutrons transmute stable elements to a radioactive ones and because neutron beam is scattering not also to the targeted location, but also all the way around. So the people around getting dangerous radiation doses. it is especially dangerous for children. But the suspected family probably don't care, I don't know if it is a psychology of family with a lot of children when they don't value the life in the same way like we do, or they are preparing new generation of radiation equipment operators.

At night, again operators committed attempts to murder my father. At morning operators committed neutron attack against me (shown in the clip: elevated gamma background radiation caused by neutrons). Of course the night was followed by inhuman tortures of my parents.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה