נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שבת, 29 באוקטובר 2016

Week Summary - סיכום שבועי

השבוע מפעילי ציוד קרינה מקומיים (שכנים רוצחים) ביצעו ניסיונות התנקשות קיצוניים בחייו של אבא שלי במשך מספר ימים. כל מקרה כזה של התנקשות בחיים היה עלול להיות אחרון - אבא שלי עלול היה לא לשרוד והיו לכך סיכויים גבוהים כי הרוצחים במיקצועיות רבה פעלו כדי שזה יקרה.
כמו כן פרסמתי רשומה עם הסבר במה בדיוק אנחנו נלחמים. אנחנו נלחמים לא במערכת, אלא במוסדות המדינה המושחטים שאחראים על כיסוי פשיעה אותה אני מתאר בבלוג.

פרסמתי ראיות של כל השבוע האחרון, את התקיפות הנבחרות.

הלילה שכנים רוצחים שוב ניסו לרצוח את אבא שלי באותה השיטה בדיוק כמו 24 לאוקטובר על ידי מכות קרינה עוצמתיות על הלב כדי לעצור אותו ולרצוח את אבא במקום.

This week local radiation equipment operators (neighbors murderers) committed multiple extreme assassination attempts against my father. Each assassination attempt could be the last for my father - my father could not to survive any of these attempts with very high probability because the murderers did it with very high level of professionalism.

In addition, I published explanation what exactly we are fighting with. We are fighting not with the system, but with the corrupted government authorities which are covering the crimes that I describe in my blog.

I published evidence for the last week - selected attacks.

Last night neighbors murderers attempted to murder my father by using exactly the same method like on 24 Oct when with powerful radiation blows they tried to stop my father's heart and kill him instantly.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה