נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שבת, 8 באוקטובר 2016

They Cannot Seek For Forgiveness - הם לא יכולים לחפש סליחה

יום כיפור מתקרב, ביום הזה אנשים  חושבים על המעשים הרעים שעשו ומקשים סליחות. המטרה של היום הזה היא לא לקבל סליחות ושוב לעשות את אותם החטאים.

במקרה של כל המעורבים בפעילות השמדת האזרחים, החל מאנשי השלטון שיש להם אחריות אישית למה שמתרכש, סוכנים שירותים החשאיים עם ההנהלה שלהם ומפעילי ציוד קרינה, ימי כיפור לא משנים להם דבר, מכיוון שהם כל פעם חוזרים על אותם חאטים. במשך שנה שלמה, מידי שנה הם מענים למוות ורוצחים אנשים תמימים. האם הם חושבים שביום כיפור הם יקבלו על כך סליחה ואז ימשיכו לרצוח את האנשים באותו אופן יום למחורת? את מי הם רוצים לרמות? זה לא עובד בצורה כזאת.

בלילה תקפו את ההורים שלי על ידי מתקן קרינה נויטרונים. במהלך היום תקפו את אבא בפעם הנוספת. זה בנוסף לניסיונות רצח קיצוניים נגד אבא שלי, היה לו דום נשימה על אחוז סטורציה של חמצן בדם 43%, זה על גבול עם היפוקסיה קיצונית. כדי להבטיח שהתוכנית תצליח בסוף ההיפוקסיה מפעילי ציוד קרינה הכו את אבא שלי על מתקן קרינה רב עוצמה כדי לרצוח במקום ולעצור את הלב. אבא שלי שוב שרד בנס, לפי תוכנית של הרוצחים זה לא היה אמור לקרות.

הם לעולם לא יסלחו על הפשעים שלהם.

Yom Kippur is coming close. On this day people think about all the bad things that they have done and asking for forgiveness. The purpose is not to be forgiven for the sins and then next day commit the same sins again.

In case of people involved in citizens extermination program, starting from government people who have personal responsibility for what is happening, secret services agents and their management, radiation equipment operators. For them Yom Kippur doesn't change a thing, because every time they repeating to do the same sins. During the entire year they torture, and murder innocent people. Do they think that during Yom Kippur they can seek for forgiveness for their crimes and then next day start committing them again? Who do they want to trick? It does not work like that.

At night, operators attacked my parents with neutron radiation device, and then during daytime committed another neutron attack against my father. It was in addition to extreme murder attempts on my father, he had apnea with Sp)2 leves 43% which is on border with extreme hypoxia. To make sure that their plan will work, they committed in end of hypoxia powerful radiation blow, it was done for murdering my father instantly (stopping his heart). My father survived again by a miracle, according to their plan it should not happen.

They will never have forgiveness for their crimes.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה