נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום חמישי, 27 באוקטובר 2016

Repeated Murder Attempts - חזרו ניסיונות רצח

שכנים רוצחים חזרו בלילה על אותה סכימה של תקיפות כמו לפני מספר לילות. תקפו אותו פעמים מרובות על ידי מתקן קרינה גמא בתור עינוי מניעת שינה (אזעקה של מונה גייגר לא מאפשרת לישון - זה שיטה ייחודית לעינוי מניעת שינה). המטרה להתיש אותי כדי שאהרג בתאונד תדרכים כתוצאה מעייפות. לא אכפת להם אם על הדרך יהרגו עוד אנשים אקראיים.
במהלך כל התקיפות שמעתי צעדים והזזות של ציוד כבד מעל מקום השינה שלי. כמו כן שמעתי איך מנסים לרצוח את אבא שלי על ידי חנק (כפי שעושים מידי לילה), זה אותה מפעילת ציוד קרינה בת משפחת החשודים כל הזמן רצה בין חדר שינה שלי ולבין חדר שינה של ההורים שלי. המטרה שלה הייתה ברורה, לרצוח אותי ואת ההורים שלי.

דירת החשודים לא משמשת למיגורים, רק מפעילי ציוד קרינה עובדים שם במשמרות ומתחלפים כל הזמן. למעשה הם גרים במקומום אחרים.
מסתבר שלהיות רוצח בשירות הממשלה זו עבודה רווחית מאוד, הם הצליחו לקנות בתים נפרדים עם דם של אנשים חפים מפשע.

ניסיונות קיצוניים לרצוח את אבא על ידי דום נשימה סדרתי ומכות קרינה עוצמתיות על הלב. הסבר על דום נשימה, היפוקסיה, הנזק שזה גורם והסיכונים.

תקיפת נויטרונים נגדי בלילה (רמות קרינה גמא רקע גבוהות - גמא משנית כתוצאה מנויטרונים).
 

Neighbors murderers repeated at night same attack scheme like on the night before few days. They attacked me multiple times with gamma radiation device as sleep deprivation torture (the alarm does not allow to sleep - this is unique method of sleep deprivation torture).
The purpose of the attacks is to exhaust me so I'll get killed on drove because of fatigue. They don't care if random people will also get killed.
During all the attacks I heard footsteps and movement of heavy equipment above my sleeping place. Also, I heard that they are trying to murder my father by causing asphyxia (like they do every night). It is same radiation equipment operator, she is member of suspected family - she ran between my sleep room and my parents sleep room. Her goal was clear - murder me and my parents.

Suspected apartment is not used for living, only radiation equipment operators working there in shifts and interchanging all the time. They actually live elsewhere.
It comes that be a murderer on government service is a very profitable job, they managed to buy separate houses on blood of innocent people.
Extreme murder attempts on my father by evoking serial apnea and combining it with powerful radiation blows on the heart. explanation about apnea, hypoxia, the damage it can cause and the threat caused 
Neutron attack against me at night (elevated gamma background - secondary gamma caused by neutrons).
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה