נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שבת, 24 בספטמבר 2016

סיכום של שבוע אכזרי במיוחד - Summary Of Extremely Cruel Week

השבוע שכנים רוצחים תקפו אותנו באכזריות פנאטית מידי יום, כל יום תקפו אותנו עם מתקן קרינה נויטרונים, כל לילה ניסו לרצוח את אבא שלי באכזריות ועינו באכזריות את כל בני המשפחה באכזריות פנאטית במשך כל השבוע.
כמו בכל שבוע, שיא התקיפות הוא ביום שני-שלישי ובסוף השבוע. כניראה ככה זה מסתדר עם לוח זמנים של מפעילי ציוד קרינה מקומיים.
השבוע בדירת החשודים עבדה בת משפחת החשודים - מפעילת ציוד קרינה המקומית האכזרית ביותר. בכל פעם שהיא מגיעה, תקיפות נויטרונים קיצוניות לחלוטין.

גם הלילה הם תקפו את ההורים שלי על ידי מתקן קרינה נויטרונים. הופיעו רמות קרינה גמא גבוהות (גמא משנית כתוצאה מנויטרונים), אפשר לראות בקליפ המצורף.
ניסו לרצוח את אבא בלילה על ידי גרימת דום נשימה סדרתי. להלן הסבר.

This week neighbors murderers attacked us with fanatic violence every day. Every day they attacking us with neutron radiation device, every night attempting violently murder my father, every light violently torturing all members of my family.
Like in every week, most cruel attacks usually on Mondays and Tuesdays, and then on weekend. Probably cruelty of attacks is according to murderers schedule.
This week in suspected apartment worked daughter of suspected family which is most cruel local radiation equipment operator. Every time when she arrives, neutron attacks are absolutely extreme.

This night they attacked my parents again with gamma radiation device, we observed elevated gamma background (secondary gamma caused by neutrons), you can see in the attached clip.
They attempted to murder my father by evoking serial apnea. Here is explanation.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה