נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שלישי, 27 בספטמבר 2016

כיצד סוכנות סודית ממשלתית רוצחים משפחה קטנה ותמימה - How Secret Government Agency Murdering Small Innocent Family

היום בבוקר לדירת החשודים הגיע בחור לכייל מתקני קרינה ומכשירי מעקב. הוא עבד במשך שעות ארוכות. במהלך הזמן הזה מפעילי ציוד קרינה תקפו את ההורים שלי פעמים מרובות על ידי מתקן קרינה גמא ותקפו על ידי מתקן קרינה נויטרונים. זה בנוסף לתקיפת נויטרונים בלילה.

עכשיו מידי לילה שכנים רוצחים תוקפים את ההורים שלי לפחות פעם אחת על ידי מתקן קרינה נויטרונים. מדובר על טרור רדיואולוגי התואם את הדוקטרינה של הסוכנות החשאית שעומדת מאחורי תוכנית השמדת האזרחים - הם מתנהלים כמו אירגון טרור, כופים בכוח שתיקה ומגבירים טרור בכל פעם שרוצים להעניש את האנשים התמימים אותם הם מחזיקים בתור בני ערובה.

שכנים מפעילי ציוד קרינה יודעים שדירה שלהם לא יכולה לשמש למיגורים כאשר הם תקופים עם מתקן קרינה נויטרונים, לכן רק מפעיל יושב שם והם כל הזמן מתחלפים. מכיוון שהדירה לא יכולה לשמש למיגורים, הם לא מבאים את הילדים שלהם ולא יכולים אפילו לדמות סוג של חיים נורמטיביים שם.

מה שאנחנו עוברים זה לא רק טרור רדיואולוגי, אלא ניסיונות רצח אכזריים. גם הלילה שכנים רוצחים ניסו לגמור את חייו של אבא שלי על ידי גרימת דום נשימה סדרתי, בבוקר כאשר ניגשתי אליו הוא לא נשם, אני הערתי אותו כשי שהוא ינשום וישרוד.

הראיות יפורסמו בסוף השבוע.

This morning arrived a guy to adjust radiation and tracking devices. He worked many hours. During all that time radiation equipment operators attacked my parents multiple times with gamma radiation device, attacked with neutron radiation device. It was in addition to neutron attack at night which was committed against my parents.

Now every night they are attacking my parents at least once with neutron radiation device. It is nuclear terrorism matching the doctrine of the secret government agency standing behind citizens extermination program - they act like a terrorist organization, forcibly coercing silence , worsening terror every time when they want to punish, holding their victims as hostages.

Neighbors radiation equipment operators know that their apartment cannot be used for living when they attack with neutron radiation device, so only operator on duty sits in the apartment, they are changing all the time, but the apartment not used for living, they are not bringing children and cannot even demonstrate an ordinary life there.

We are not only terrorist attacks, but also neighbors murdering committing inhuman murder attempts. This night they attempted to finish my father by evoking serial apnea, when I came to his bed, he did not breath, I waked up my father so he could take a breath and survive.

Evidence will be published during weekend.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה