נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שלישי, 2 באוגוסט 2016

Vindictiveness Of The Agency - נקמנות של האירגון

בהמשך למה שפרסמתי אתמול בערב, אפשר לקרוא כאן, זכינו לפעילות נקמה רחבת היקף:
את ההורים שלי תקפו 3 פעמים על ידי מתקם קרינה ניוטרונים, אבא שלי ספג מנת קרינה ניוטרונים מהירים מפלצתית של לפחות 30 מיקרו סיוורט.
אותי ניסו לרצוח בכביש, ביציאה מדרך צידית המתין רכב עד שאני יעבור בסמוך אליו ואז במהירות נסנס לנתיב הנסיעה תוך גרימה של מצב תאונה - הם תכננו את זה בצורה כזאת כדי לאלץ אותי לתמרן ולצאת לנתיב הנגדי ולפגוע ברכב שיסע שם. למעשה זה היה תכנון רצח על ידי תאונה, ולא היה אכפת להם אם עוד אנשים אקראיים יהרגו בתאונה. לאחר שהניסיון לא הצליח כי כדי למנוע תאונה תמרנתי כמה שניתן במסגרת הנתיב בו נסעתי, הם ביצעו ניסיון נוסף לגרום לתאונה. הוא עקף אותי דרך קו הפרדה רצוף, חתך מאוד קרוב ובלם בלימת חירום בחישוב כזה שלא יהיה לי מספיק מרחק עצירה.
אך גם בפעם תמרנתי ומנעתי את התאונה השניה. מיד לאחר מכן אותו רכב פנה לדרך צידית אחרת והסתלק.
כלומר מעבר לעינויים ליליים ותכנון שאהרג בתאונת דרכים עתוצאה מעייפות, תוך כדי שהם סומכים על מקרה אפשרי, הפעם הם לקחו את היוזמה לידיים וניסו בפועל להשלים את המלאכה שלהם.
חשוב לציין שמאחורי הרכב שלי לא נסע רכב אחר, אם הם היו רוצים להשתלב בתנועה בבטחה, הם היו עושים זאת מאחורי הרכב שלי (היה להם שדה ראיה כדי להעריך זאת).

האירגון שעבור השלטון מפעיל את תוכנית השמדת האזרחים הוא לא רק אירגון פשיסטי, אלא אירגון נקמני - מי שנוקם אינו פועל במקצועיות, זה אירגון שפועל כאירגון טרור לכל דבר. זה גם מוכיח שהשלטון לא רוצה לסגו את הנושא בדרך שלום. השלטון לאמעונין בפתרון של שלום.

Following my yesterday's post from evening, which you can read here, we were widely avenged with wide spread activity:
My parents were been attacked 3 times with neutron radiation device, my father absorbed a monstrous fast neutron dose of at least 30 uSv.
The agency committed on me murder attempts on the road, from side road a vehicle was waiting for me for a moment when I'll pass close, and then he cut to my driving lane causing an accident situation - they planned to force me maneuvering to the opposite lane so I'll get hit by a vehicle from opposite direction, they didn't care if random people will also get killed. However, I maneuvered and avoided the accident, so the committed another attempt to cause an accident. The overtaken me on a continuous separation stripe and then performed an emergency breaking very close to me, they did it so I'll have no topping distance, however I maneuvered again and prevented another accident. Right after that the vehicle ran away to other side road (they had a field of view to estimate this).

The organization which is working for the government on citizens extermination program are not only fascistic organization, they are also vindictive - who is avenging is not acting professionally, they act as any terrorist organization would do. It proves that the don't want to finish this situation peacefully. The government not willing to resolve this peacefully.
Important to mention that there were no vehicles behind me, so if they just would like to take the road, they would do it safely after my car.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה