נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שבת, 20 באוגוסט 2016

How Murderers Ensuring To Make Their Plan Work - כיצד רוצחים מבטיחים שתוכנית שלהם תעבוד

רוצחים ביצעו ניסיונות קיצוניים לרצוח את אבא בלילה על ידי גרימת דום נשימה סדרתי ושילוב של זה עם מכות קרינה עוצמתיות על הלב. אפשר לראות בקליפ המצורף.

כמו כן הם תקפו אותנו 5 פעמים בזמן השינה עם מתקן קרינה גמא. המטרה שלהם עינוי מניעת שינה כדי להבטיח שאני אתחיל את שבוע העבודה מותש ואהרג בתאונת דרכים כתוצאה מעייפות (הסיבה לכך שזה עינוי מניעת שינה בגלל אזעקות של הדיזימטר בתקיפות גמא, אנחנו לא יכולים לכבות אותו כי יודעים שאז הם ירצחו אותנו עם מנת קרינה קטלנית). סביר להניח שמידי לילה הם ימשיכו סוג דומה של עינויים כדי להבטיח שתוכנית שלהם לרצוח אותי תצליח.

Neighbors murderers committed extreme murder attempts on my father at night, they evoked serial apnea and combined it with powerful radiation blows on heart. You can see it in the attached graph.

In addition they attacked us 5 times with gamma radiation device during our sleep time - it is sleep deprivation torture (we waking up on gamma alarms and cannot turn off dosimeters, because if we do so they will kill us with deadly radiation dose). They are doing so to make sure that I'll start working week exhausted, so I'll get killed on drive because of fatigue. Most likely they will continue sleep deprivation torture during working week to ensure that their plan to kill me will work.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה