נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שלישי, 23 באוגוסט 2016

Attacks To Kill - תקיפות כדי להרוג

בהמשך לפרסום אתמול של העדות שלנו בו תיארתי עינויים בלתי אנושיים שעברנו בלילה, הלילה שכנים רוצחים ניסו לגמור את חייו של אבא שלי באמצעות גרימת דום נשימה סדרתי עם מכות קרינה עוצמתיות על הלב. רמות סטורציה של חמצן בדם ירדו ל41%, כאשר בפועל זה היה 40% אמיתיים, זה היפוקסיה קיצונית - מצב בו מוות כמעט ודאי.
הסבר על דום נשימה, היפוקסיה, הנזק שזה גורם והסיכונים.

בנוסף שכנים תקפו את ההורים שלי על ידי מתקם קרינה נויטרונים, הופיעו רמות קרינה גמא רקע גבוהות עד 39 מיקרו רנטגן לשעה (הנורמה היא סביב 6), זאת גמא משנית כתוצאה מנויטרונים. אפשר לראות בקליפ.

Following yesterday's publication where I described inhuman tortures from the night, this night neighbors murderers attempted to finish my father's life by evoking apnea and powerful radiations trikes on the heart. SpO2 levels in my father's blood went down to 41%, when it was actual 40% which is extreme hypoxia - this is situation of almost certain death.

In addition neighbors attacked my parents with neutron radiation device, we observed elevated background gamma radiation up to 39 uR/h (normal levels around 6 uR/h), it is secondary gamma caused by neutrons. You can see it in the clip.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה