נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שני, 11 ביולי 2016

The Government Not Willing To Resolve Peacefully - השלטון לא מעונין לפתרון של שלום

צוות משני בנות משפחת החשודים, החשודית כמפעילות ציוד קרינה האכזריות ביותר ממשיכים לתקוף אותנו באכזריות בלתי אנושית. מידי יום התקיפות נעשות יותר אכזריות.

גם בלילה הזה מפעילי ציוד קרינה ביצעו נגד אבא שלי ניסיונות רצח קיצוניים, לפי התוכנית שלהם בכל לילה כזה, המטרה כדי שאבא שלי לא יתעורר. זה כמובן היה משולב עם עינויים אכזריים במיוחד, ממש כמו על שולחן הניתוח של מנגלה בו הוא חתך את הקורבנות בעודם חיים וללא משכח כאבים.
כמו כן הם תקפו את ההורים שלי 3 פעמים על ידי מתקן קרינה נויטרונים. אבא שלי היה קורבן לשלושת התקיפות וקיבל מנת נויטרונים מפלצתית של לפחות 30 מיקרו סיוורט. אחרי תקיפת נויטרונים השלישית יצאה מדירת החשודים אחת ממפעיות ציוד קרינה.

הסיבה לכך שתקיפות נעשו כה אכזריות היא בגלל שאבא שלי הביע רצון לסגור את הפרשה בדרך של שלום עם השלטון. הוא רצה שזה ירשם בפעילות לא מכוונת מה שהיה אמור להיות פשרה נוחה עבור השלטון. אבל בשלטון לא רוצים פשרות, הם פשוט רוצים לרצוח אותנו, לענות אותנו למוות ולהמשיך בתוכנית עינויים אכזרית מאוד נגד אזרחים תמימים. מדינה הזאת הפכה למחנה השמדה. השלטון מזמן שכח מה תפקידו האמיתי ועסוק רק בהטחת המשך קיומו ולא לטובת המדינה והעם.

הלחץ נגדינו גובר לא רק על ידי עינויים ותקיפות אכזריות מאוד, השלטון מפעיל לחץ גם מנקודות אחרות, על ידי ביטוח לאומי. ביטוח לאומי שלח להורים שלי מכתב בו הם גוזלים חלק גדול מהקצבה, כאילו שהשתנה משהו, זה למרות שהם קיבלו את כל המסמכים הדרושים, אך הפקידים שלהם לא העבירו אותם לאן שצריך. אנחנו יודעים שהשלטון עבור פעילות של שירותים החשאיים במסגרת תוכנית השמדת האזרחים מחזיק פקידים בכל מקום מפתח בכל אירגון שאנשים שסומנו כמטרות יכולים לפנות.

Team of two daughters of suspected family which are suspected to be most cruel local  radiation equipment operators continuing attacking us with inhuman cruelty.

At this night operators continued extreme murder attempts on my father, according to their plan each night like this shall be the last one for my father. Of course nights always including extreme tortures, this time it was like o Mengele's surgeon table where he cut people alive without anesthetics.
Also, they attacked me parents 3 times with neutron radiation device. My father received monstrous neutron dose of at least 30 uSv. After the third neutron attack radiation equipment operator exited the suspected apartment.

The reason why attacks became so cruel is because my father expressed his intentions resolving this peacefully with the government. He wanted to make a compromise and write it off as non intentional activity, which should be convenient for the government. However government does not want to make compromises and willing to continue murder and torture us to death along with all other targeted individuals. This state became to be an extermination camp. In the government they forgot their real duty, and instead of working for the flavor of state and the people they only ensuring to continue their terms.

The pressure against our family increased not only by extreme tortures and attacks, the government also using other methods: they using National Security organization which took from my parents large amount pension, like it was changed something in m parents status. They got all the required documents for us, bit clerks did not passed the documents over to required office. And we know that government secret services as part of citizens extermination program have clerks in every key position in every organization where targeted individual could apply.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה