נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שבת, 2 ביולי 2016

The Games Of Secret Services - המשחקים של שירותים החשאיים

ניסיונות רצח קיצוניים שבוצעו נגד אבא שלי על ידי גרימת דום נשימה סדרתי. להלן הסבר.

בנוסף, מפעילי ציוד קרינה תקפו אותי עם מתקן קרינה נויטרונים, הם הקרינו על הראש שלי. ראינו רמות קרינה גמא רקע גבוהות עד 39 מיקרו רנטגן לשעה, זאת גמא משנית כתוצאה מנויטרונים. יש סיבה מאוד ברורה מדוע הם תוקפים באופן שיטתי עם מתקן קרינה נויטרונים על הראש שלי - הם רוצים להשמיד לי את המוח, כדי שלא תהיה לי אפשרות לחשוב, כדי שלא תיהיה לי אפשרות לזכור דבר.


כמובן, באו גם תקיפות גמא ה"רגילות" במספרים גדולים. להלן הסבר.

במקום להפסיק את הפעילות העויינת של שירותים החשאיים מטעם השלטון נגדינו כאשר חשפנו את הפרשה, גילינו מה קורה, הם רק תוקפים חזק יותר. זה אפשרי רק במדינה כזאת כמו ארצינו איפה אין דמוקרטיה אמיתית ולשירותים החשאיים יש יכולת אבסולוטית לשמור על הסודות שלהם. מפעילות חשאית זה הפך לטרור ועינוי גלוי. הם לא מתנהלים באופן ראוי לאירגון השייך למדינה דגמוקרטית, אלא כמו אירגון טרור השייך למדינה עם משטר טואטליטארי קיצוני.
כל הניסיונות שלנו לפנות למוסדות המדינה האחריים לא עלו בהצלחה. במקום פשוט להפסיק את הפעילות ולעזוב אותנו בשקט הם ממשיכים לתקוף אותנו באכזריות בלתי אנושית. על כל צעד מצידינו התגובה תמיד הגברת העינויים והטרור.
למשל אתמול כאשר בתמורה לתקיפות קיצוניות בלילה עמדתי לפרסם מאמר על אופן שהם שומרים על הסודות, הם ניתקו לי קו האינטרנט. אחרי שפרסמי,  קו האינטרנט חזר לפעול באורך פלא בתזמון מושלם. הם מנסים על ידי רמזים לגרום לנו להפסיק לחשוף את הפשעים שלהם, הם רוצים שנקבל גזר דין מוות בעינויים וולא נפריע להם להוציא את זה לפועל כאשר אנחנו רואים את בני משפחתינו קורסים ומתפתלים בכאבים.

מדוע שהם פשוט לא יפסיקו? הרי הם יודעים שאני חושף את הפשעים שלהם רק בתמורה לתקיפות שלהם נגדינו.


Extreme murder attempts on my father which were committed by evoking serial apnea. Here is explanation.
In addition, radiation equipment operators attacked me with neutron radiation device, they irradiated my head. We observed elevated gamma background radiation up to 39 uR/h, it is secondary gamma caused by neutrons. There is a reason why they systematically irradiate my head with neutrons, they want to destroy my brain: take from me the ability to think and take from me the ability to remember anything.
Of course also "regular" gamma attacks came at night in large numbers. Here is explanation.

When we discovered what is going on, instead of stopping the hostile activity against our family, secret services which are working for the government attacking us with much more violence. It is possible only in country where is no real democracy exist, and secret services have absolute ability to control the secrecy. From secret activity it became to be overt torture and terrorism. They do not act as it would be appropriate for secret services serving in a democratic state, but more likely to a terrorist organization serving cruel totalitarian regime.
All our attempts to apply relevant state authorities did not have any success. Instead of ceasing the activity against our family and just silently leave us alone, they continue attacking us with inhuman cruelty. Every our action resulting cruel revenge and much worsening the terrorist attacks against us.
For example, yesterday as response for very cruel attacks, when I wanted to publish an article about how they are keeping the secrets, they suddenly turned off my internet line. Right after I published the article they turned it on in a perfect timing. They are trying to communicate us by tips and warnings, so we would stop revealing their crimes. They want us to accept silently sentence to death by tortures when we see members of our family collapsing and twisted in pain.

Why they just wouldn't stop? They know that I reveal their crimes only as response for their attacks against us.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה