נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שבת, 2 ביולי 2016

How The Secret Is Kept - כיצד שומרים על הסוד

בבלוג שלי אני מתאר פעילות סודית מצד השלטון שבמסגרתו מקרינים על אנשים תמימים במתקני קרינה גרעיניים. אני מתאר זאת מהצד שלנו הוקרבנות שגילו שהשלטון עושה את זה איתנו.

רוב האזרחים הרגילים מהשורה אינם מכירים את הפעילות הזאת שנמשכת כבר שנים, אפילו מרבית הקורבנות לא מבינים מה קורה איתם, מדוע הבריאות שלהם מתדרדרת כל כך מהר.
הסיבה לכך היא שיטות שמירה על סודיות הכוללות הפחדה של אנשים שמכירים את הנושא ולכן אינם מוכנים לחשוף, כי כתוצאה מזה אנשים כאלה "נעלמים". הנושא ישאר סודי באופן הרמטי במשך שנים רבות ואף אחד מאנשים הקשורים לעינין לא יחשוף פרטים. זה מאפשר לשלטון באין מפריע להמשיך את התוכנית במסגרתה נרצחים ועוברים עינויים למוות אלפי אזרחים תמימים.

בסרט של הBBC הנשק הודי של ישראל העיתונאית אולנקה פרנקיאל אומרת (26:05) :
אני פשוט לא מבינה את זה: אם זה היה ברית המועצות, או עירק, או קוריאה הצפונית הייתה מבינהמדוע הוא כל כך פחד לדבר. אבל כאן זה ישראל, אמורה להיות דמוקרטיה.
כרגע בישראל כוח בלתי נראה אוכף את קוד השתיקה באמצעות הפחדה.
כאן אפשר לצפות בסרט: https://www.youtube.com/watch?v=z6Aq24Q2xXc
הסרט מדבר על נשק מסוג פצצות גרעיניות בעיקר, אבל לאורך כל הסרט רואים באילו שיטות השלטון שומר על הסודיות. אותן שיטות חלות על כל פרויקטים סודיים, בדיוק כמו פרויקט במסגרתו אנחנו הפכנו לקורבנות.

נ.ב. עובדה מענינת היא שכאשר הלכתי לפרסם את הכתה הזאת, קו האינטרנט שלי עבר חבלה, כרגע אין אינטרנט קוי.

In my blog I describe the secret activity of the government where they irradiate innocent people with nuclear radiation devices. I describe it from our side: the side of victims who discovered what the government is doing with us.

Most of regular citizens are not aware about this activity which last several years, even most of victims are not aware what is going on with them, why their health is degrading so fast.
The reason for that is the methods of keeping secrecy, people who know anything about it are getting frightened and not willing to expose, because people who are doing so do "disappear". This matter is kept in total secret by hermetically sealing it for many years and nobody from related people will ever expose it. It allows the government continue its program where thousands innocent citizens are murdered and killed by tortures.

In the documentary "Israel's Secret Weapon" film brought by BBC, reporter: OLENKA FRENKIEL says (26:05):
I just didn't get it: if this was the Soviet Union or Iraq or North Korea I'd understand why people are so scared to talk. But this is Israel, it supposed to be democracy.
In Israel today an invisible power enforces the code of silence through fear.
The film talks mostly about nuclear bombs, however in the entire film you can see the government methods which are used for keeping secrets. Same methods are used in all secret projects, including the project that we are victims of it.

P.S. Interesting fact that exactly on moment when I went publishing this article, my internet connection was sabotaged and now I have no internet line anymore.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה