נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שני, 11 ביולי 2016

Cruelty Of Attacks Rises To A New Level - אכזריות התקיפות עולה לרמה חדשה

9 יולי

בדירת מפעילי ציוד קרינה (שכנים רוצחים) פועלות שני בנות משפחת החשודים האכזריות ביותר. זה נדיר כאשר הן פועלות ביחד, זה מעלה את אכזריות העינויים לרף חדש.

בנוסף לניסיונות קיצוניים לרצוח את אבא בלילה על ידי שילוב גרימת דום נשימה סדרתי ומכות קרינה רצחניות על הלב, מפעילי ציוד קרינה עינו במשך על הלילה את שני ההורים שלי: הם בישלו להורים איברים הפנימיים תוך גרימת כאב בלתי נסבל במשך כל שעות הלילה. הם עינו את ההורים שלי ללא הפסקה, זה היה לינץ' של ממש.

9 July

In radiation equipment operators (neighbors murderers) apartment working two most cruel members of suspected family. It is rare when they both working together, it extends tortures to new level of cruelty.

In addition to extreme murder attempts on my father which were committed by operators at night (combination of evoking serial apnea and deadly radiation blows on the heart), my parents were been extremely tortured: radiation equipment operators violently cooked internal organs for my both parents, my parents twisted in insufferable pain which lasted the entire night. They tortured my parents non stop.

Operators committed 3 neutron attacks against my parents, two attacks at night (first attack in the clip with elevated gamma caused by neutrons) and another attack against my parents during daytime.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה