נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום ראשון, 12 ביוני 2016

Professional Killer At Work - רוצח מקצועי בפעולה

9 יוני
ניסיונות קיצוניים לרצוח את אבא נמשכים. בדירת החשודים עובד אותו בחור מפעיל ציוד קרינה המתמחה ברצח על ידי שילוב של דום נדימה עמוק במיוחד עם מכה על הלב. הוא מצליח להגיע בשילוב הזה לתזמון מושלם בכל פעם על מנת להרוג.
אבא שלי הגיעה לדום נשימה עם היפוסקייה קיצונית של 40%, זה מספיק כדי למות במקום. אבל כדי להבטיח שזה יצליח מפעיל ציוד קרינה הכה את אבא שלי עם מתקן אלקטרומגנטי רב עוצמה. בקליפ הראשון אפשר לשמוע איך אבא שלי יוצא מדום נשימה הזה.

כמו כן מפעילי ציוד קרינה תקפו אותי על ידי מתקן קרינה ניוטרונים בלילה. דוזימטר הוסיף מנה של 10 מיקרו סיוורט ניוטרוניןם מהירים וראינו רמות קרינה גמא רקע גבוהות עד 37 מיקרו רנטגן לשעה, זאת גמא משנית כתוצאה מניוטרונים - מופיע בכל תקיפה.

9 June
 
Extreme murder attempts on my father continuing. In suspected apartment works a guy - radiation equipment operator specializing in murdering by combining extremely deep hypoxia with powerful radiation blow on the heart. He is able to make it in the perfect schedule every time, increasing chance of lethal effect.
My father's apnea caused extreme hypoxia wit 40% SpO2, it is enough to kill in place. However to ensure it will happen, operator attacked my father's heart with powerful electromagnetic devoce.In the first clip you can hear my father exiting this apnea,

In addition, operators attacked me with neutron radiation device. Dosimeter added does of 10 uSv fast neutrons and we observed elevated gamma background rates up to 37 uR/h. It is secondary gamma caused by neutrons, it always can be observed on neutron attacks.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה