נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום ראשון, 29 במאי 2016

התרסיס שהופך גוף של הקורבן למשרפה של עצמו על ידי קרינת ניוטרונים - The Aerosol Making Victims To Be Their Own Crematorium With Use Of Neutron Radiation

ברשומה זו אחשוף לפניכם את הסיבה מדוע התקיפות הוחרפו עד כדי כך במיוחד נגד אבא שלי.
הסיבה היא שהוא גילה על הנשק החדש שהשלטון משתמש נגד בני עמו.

על כך שהשלטון משתמשים במתקנים אלקטרומגנטיים וגרעיניים כדי להקרין על האנשים אתם יודעים כבר מתוך קריאת הבלוג שלי. אתם יודעים גם שהם משתמשים במתקני קרינה ניוטרונים (סוג קרינה המסוגן ביותר) בתור נשק לתקיפת אנשים תמימים.

כאשר ניוטרון פוגע באטום של איזוטופ, הוא משנה אותו, מה שגם גורם להווצרות של איזוטופים רדיואקטיביים מסוכנים מאוד. תלוי באיזוטופ שהניוטרון פוגע, בהתאם לכך נוצרים איזוטופים מסוגים מסויימים. אפשר להשוות את זה בעולם של מולקולות לפיצוץ אטומטי שמשחרר קרינת ביטא באנרגייה גבוהה מאוד שקורעת בדרכה את כל המבנה האורגני. אילו כמות אנרגייה  כזאת הייתה משתחררת במשך חודשים או שנים, זה לא היה גורם לנזק גדול, אבל זה משתחרר תוך שניות ספורות וגורם לנזק אדיר.

כאשר ניוטרון פוגע באיזוטופ של כסף, נוצר איזוטופ מסויים של כסף שהוא מסוגל לשחרר אנרגיה מאוד גבוהה תוך שניות ספורות, מה שגורם לנזק אדיר עבור רקמות החיות.
למשל גם, איזוטופ של טכנציום (משמש ברפואה) שהוא אחרי שביצע את תפקידו הרפואי זמן קצר מתפרק לאיזוטופ רדיואקטיבי אחר בעל אורך חיים 200,000 שנה, אבל אנרגיה נמוכה. אבל, אם ניוטרון פוגע באיזוטופ זה, האיזוטופ הופך לאיזוטופ רדיואקטיבי אחר של טכנציום שמשחרר אנרגייה אדירה בשניות ספורות תוך כדי שהורג את הרקמות החיות מסביב או גורם למוטציה (סרטן).

מדענים פיתחו תרסיסים שמפזרים איזוטופים של כסף, טכנציום וסוגים נוספים במטרה שהאנשים ינשמו אותם. בשילוב עם נאנו טכנולוגיות, אפשר להכניס איזוטופים האלו לאיברים הנבחרים, למשל לתוך כבד. בצורה כזאת אפשר לפגוע באיבר נבחר של הקורבן. כאשר האיזוטופים הגיעו לגופו של הקורבן, מקרינים את הקורבן בניוטרונים, מה שגורם לאקטיבצייה של איזוטופים ושיחרור אנרגייה הרסנית אדירה.
בעזרת שיטה זו ניתן לייצר לסימפטומים דומים למחלות שונות, ניתן לגרום לדלקות בדרכי נשימה. ואז מגיע חולה עם סימפטומים מוזרים שדומים לוירוס, אבל ללא כל מאפייניים הנלווים שאמורים להיות במקרה כזה.
יש לנו ראיות לכך ששיטות אלו כבר היו בשימוש נגד אבא ואמא שלי. אבא שלי אושפז לבית חולים עם כוויה בריאה, נגד אמא שלי השתמשו בטכנציום.

השלטון הפך גופים של כל התושבים למשרפה של עצמם באמצעות קרינת ניוטרונים.

מה שחשפתי לציבור מכניס את משפחתי לסכנת חיים גדולה מאוד, מכיוון שהלשטון הולך לנקום בנו על כך. הם ירצחו אותנו באמצעות אחת מאפלי השיטות שהם מפתחים.

In this blog post I'll reveal you the reason why recently attacks against my father got so much worse.
The reason is because my father discovered new weapon that government using against its own nation.

If you are reading my blog, you already shall be aware that the government using electromagnetic and nuclear radiation device to irradiate its own citizens. You already know that the government using neutron radiation devices (most dangerous type of radiation) to irradiate innocent people.

When neutron hits an atom of isotope, it transmutes the isotope, causing creation of very dangerous radioactive isotopes. Depending on an isotope that it hits, isotopes of certain sorts are created. You can compare it in molecular world to a nuclear explosion, which releases huge amounts of Beta radiation which destroying living tissues. Instead of releasing the energy in years, weeks, which is less dangerous, they are releasing same amount of energy in minutes, that is causing tremendous damage.

When neutron hits a silver isotope, it transmutes to silver isotope which releases huge amount of energy in a short time and causing catastrophic tissue damage.
For example technetium isotope which is used in medicine, in short time changes to an isotope which releasing small amount of energy by 200,000 years, however, if neutron hits the isotope of technetium, it releases same amount of energy in few seconds, causing catastrophic damage to living tissues around, and mutations (cancer).

Scientists developed an aerosol for spreading silver isotope, technetium and other isotopes. The purpose to make people breath the isotopes. With use of nano technologies they can make collection of isotopes in a selected organ, for example in liver. When the victim breathes the isotopes, operators irradiate him with neutron radiation, it is causing activation of isotopes and releasing huge amount of energy.
Using this methods they can cause symptoms similar to different diseases, they can cause respiratory infection. And then arriving a patient with symptoms similar to a virus, but without the related characteristic which should appear in such cases. We have evidence that such methods already have been used against my mother and father. Father was hospitalized with a burnt lung, and mother has been exposed to technetium. 

The government made bodies of its people to be crematorium form themselves by use of neutron radiation.

Revealing this to the public put lives of my family to a great danger, as the government going to revenge us for this. They are going to murder us by using one of thousands methods that they develop for killing people.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה