נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שבת, 16 באפריל 2016

ECG ON ECG OFF - אקג מופעל אקג מכובה

16 אפריל

מפעילי ציוד קרינה לא רק תוקפים אותנו באכזריות בלתי אנושית, הם גם מודאים על ידי עקיבה מאוד הדוקה אחרינו כדי לספק לנו כמה שפחות ראיות.
כך למשל כאשר מופעל מכשיר אקג בתקיפות שלהם הם משתמשים פחות במתקן קרינה אלקטרומגנטי כדי להכות על הלב, הסיבה היא שבאקג רואים מה בדיוק קורה עם הלב בזמן התקיפה, מידע שאי אפשר להסיק ממד סטורציה למשל. הם מאוד מקפידים על כך, כי הראיות שמתקבלות שם מראות תמונה זהה לכל הקורבנות, מה קורה עם הלב בזמן התקיפות האלו, רואים שהמקור הוא מלאכותי. ככל הניראה שיטה הזאת סודית והם לא רוצים לחשוף אותה.
אני לא מעלה לכאן נתונים של אקג מכיוון שזה עלול לשמש בתוך מידע שיעזור ליועצים מקצועיים של מפעילי ציוד קרינה לשפר את תהליך הרצח ולהגדי משמעותית את הסיכויים למה שנחשב מבחינתם הצלחה - כלומר רצח של הקורבן.

כאן בגרף תוכלו לראות כאשר האגג מופעל, הם תוקפים הרהב פחות עם מתקן קרינה אלקטרומגנטי, אבל כאשר האקג מכובה הם תרכזים את כל התקיפות. זה רק דוגמא מהיום, ככה זה כל יום.

בנוסף מעלה גרף של ניסיונות רצח נוספים שבוצעו באותו לילה.
16 April

Radiation equipment operators not only attacking us with inhuman cruelty, they also ensure by tracking to prevent us from getting evidence.
For example, when we are using ECG device, in their attacks they are using much less electromagnetic radiation strikes on heart, the reason is because in ECG it is easily seen what exactly happens during the attack, the information that saturation meter cannot provide directly. They are strictly ensuring to concentrate the attacks to time when the ECG is not working, because the provided evidence shows exactly same picture for all victims. It is clearly seen that the source is artificial. This murdering method is probably secret and they don't want to discover it.
I'm not uploading ECG evidence because it can be used as education material for experts consultants for the radiation equipment operators, who can improve the murdering technique and increase the chance of what they call success - murder of victim.

Here in the graph you can see when the ECG is on, the attack much less with electromagnetic strikes, and combine most of attacks when the ECG is off. It is only an example from today, it is every day like that.

In addition I'm adding here graph of other murder attempts committed at the same night.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה