נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שבת, 23 באפריל 2016

22 April

סוף שבוע סוף סוף הגיע, עבור אנשים רבים זה הזמן להרגע ולנוח, בשבילינו זה זמן בו מפעילי ציוד קרינה מגבירים משמעותית את התקיפות נגדינו. בלילה מפעילי ציוד קרינה ניסו לגמור את חיו של אבא שלי על ידי גרימת אירועי דום נשימה עמוקים וארוכים במיוחד עד לכדי דום נשימה קיצוני, זה במקרים רבים מסתיים עבור מרבית הקורבנות במוות. כמובן הם שילבו את זה עם מכות קרינה עוצמתיות על הלב כדי להגדיל את סיכוי ההצלחה של התוכנית שלהם.

זה לא הספיק, בזמן שאבא שלי עיבד ראיות מהלילה הקודם, הם תקפו אותו על ידי מתקן קרינה ניוטרונים.

The weekend finally arrived. For most of people weekend is a time to relax and rest, for us it is a time when radiation equipment operators worse the attacks rapidly against our family. Radiation equipment operators attempted to finish my father's life by evoking very long and deep series of apnea which was at about extreme hypoxia, in many cases extreme hypoxia resulting death. Of course, in order to increase a chance of tehir plan,  operators combined it with multiple radiation strikes on heart.

It was not enough for operators to satisfy their blood thirst, when father processed the evidence from the night they attacked him with neutron radiation device.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה