נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שני, 28 במרץ 2016

Radiation Equipment Operator Has Arrived Attacks Were Extreme - מפעיל ציוד קרינה הגיע תקיפות היו קיצוניות

בלילה העינויים וניסיונות רצח היו קיצוניים. עבד בחור מפעיל ציוד קרינה שהגיע בערב ותקף אותנו במשך כל הלילה.

ניסיונות לרצוח את אבא שלי היו קיצוניים - מכות קרינה עוצמתיות על הלב היו מרובות ושברו את כל השאים, זה נועד כדי להרוג את אבא שלי. בנוסף מפעיל ציוד קרינה עינה את אבא שלי במשך כל הלילה על ידי בישול איברים הפנימיים באכזריות קיצונית.

אותן תקיפות על הלב מפעיל ציוד קרינה ביצע נגדי, זה היה בנוסף לעינוי מניעת שינה שנמשך במשך כל הלילה. מטרת עינוי מניעת שינה היה כדי שאהרג בתאונת דרכים כתוצאה מעייפות, מפעיל ציוד קרינה רצה לשלב את זה עם תנאי מזג האויר הקשים כדי להגדיל סיכוי לרצח.

הראיות יפורסמו בהמשך.

At night tortures and murder attempts were extreme. A guy radiation equipment operator worked and attacked us for the entire night.

Murder attempts on my father were extreme number of powerful radiation strikes on heart broke a record, it was committed to murder my father. In addition operator violently tortured my father by cooking his internal organs with inhuman cruelty.

Similar radiation attacks on the heart operator committed on me in addition to sleep deprivation torture which lasted the entire night. Sleep deprivation torture was committed so I'll get killed on drive because of fatigue. Operator combined these tortures with difficult weather condition, it was done to increase the chance of murder.

Evidence will be published later.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה