נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שלישי, 15 במרץ 2016

No Value For Humanity And Morality With Executioners Of Citizens Extermination Program - אין ערכים של אנושיות ומוסר למי שמפעיל את תוכנית השמדת האזרחים

14 מרץ

הפעם מפעילי ציוד קרינה ניסו לגמור את חייו של אבא שלי באכזריות יוצאת דופן. זה בהמשך לפעילות נקמה על פרסום מעורבות השלטון בתוכנית השמדת האזרחים וחשיפה של שיטות רצח בהוסטלים. במהלך התקיפות דופק הלב של אבא שלי הגיע ל207 פעימות לדקה, בשביל אדם ישן בן 68 זה המון, היה סיכוי גדול שאבא שלי היה עלול לא לשרוד את זה. כדי להגדיל את סיכוי הרצח מפעילי ציוד קרינה תקפו את אבא שלי במכות קרינה עוצמתיות על הלב בתדירות גבוהה. בנוסף הם ניסו לרצוח את אבא על ידי גרימת דום נשימה סדרתי באופן אכזרי במיוחד. מומלץ לפתוח את הגרף בטאב חדש כדי לראות באופן מלא. כאן אפשר לקרוא הסבר על הערכים שרואים בגרף.

אותי עינו במשך כל הלילה על ידי עינוי מניעת שינה, יש להם מכשיר שמחזיק את הקורבן בסטרס ולא מאפשר להרדם. מפעילי ציוד קרינה שילבו את זה עם  3 תקיפות גמא ותקיפת ניוטרונים עוצמתית במיוחד (בקליפ המצורף אפשר לראות סדרה ארוכה של רמות קרינה גמא רקע גבוהה עד 40 מיקרו רנטדן לשעה - זאת גמא משנית כתוצאה מניוטרונים). כמו כן, הם תקפו את ההורים שלי על ידי מתקן קרינה ניוטרונים.

שיטות כאלה של כפיה לשתיקה זה מתאים יותר לאירגון טרור, מאשר לאירגון שאמור לפעול עם ערכים כלשהם של הומניות ומוסריות.

14 March

Radiation equipment operators attempted to finish my father's life at night with extreme cruelty. It was continuation of revenge activity because I published that the government is involved in citizens extermination program and revealed method of murdering used in hostels. During the attacks pulse rate of my father was up to 207 bpm, that's a lot for 68 years old sleeping person, there was a severe chance that my father could not survive that. To increase the chance of murder operators combined it with rapid powerful radiation blows on heart. In addition they tried to murder my father by evoking very cruel serial apnea. It is recommended open the graph in a new tab to see it in full size. Here you can read explanation about values from the graph.
Operators tortured me for entire night with sleep deprivation torture, they have a device which holds the victim in stress and does not allow to sleep. They combined it with 3 gamma attacks and exceptionally powerful neutron attack (in the attached clip you ca see long series of elevated gamma background rate up to 40 uR/h - it is secondary gamma caused by neutrons). Also, operators attacked my parents with neutron radiation device.

These method match a terrorist organization, but not an organization which should have some value for humanity and morality. 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה