נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שלישי, 8 במרץ 2016

המטרה של מפעילי ציוד קרינה לביא קורבן להיפוקסייה קיצונית - The Goal Of Radiation Equipment Operators Bring The Victim To Extreme Hypoxia

7 מרץ

הפעם מפעילי ציוד קרינה ניסו להביא את אבא שלי למצב של כמה שפחות חמצן בדם, הם הצליחו להגיע למצב קרוב מאוד להיפוקסייה (מחסור חמצן בדם) קיצונית, עם רמות סטורציה של 45%. במצב הזה הסיכוי לא לשרוד הוא גבוה מאוד.

זה לא סיפק את צמאון הדם של הרוצחים, הם תקפו את ההורים שלי פעמים מרובות על ידי מתקן קרינה ניוטרונים. בתקיפה אחת נוספו 10 מיקרו סיוורט של ניוטרונים מהירים, בתקיפה אחרת הגיעו רמות קרינה גמא רקע ל38 מיקרו רנטגן לשעה (הנורמה היא 6 זאת גמא משנית כתוצאה מניוטרונים) כפי שאפשר לראו בקליפ המצורף.

7 March

This time radiation equipment operators attempted to reach lowest possible oxygen level in the blood of my father, it was very close to extreme hypoxia (shortage of oxygen in the blood) with SpO2 levels 45%. The chance for not surviving it is very high.  

It was not enough to satisfy blood thirst of the murderers, they attacked my parents multiple times with neutron radiation device. On one of attacks dose of 10 uSv fast neutrons was added on the dosimeter, and on other attack we observed elevated background gamma levels up to 38 uR/h (normal levels are about 6 uR/h), it is secondary gamma caused by neutrons.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה