נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום ראשון, 31 בינואר 2016

לפי מפעילי ציוד קרינה אבא שלי לא אמור היה לשרוד את הלילה הזה - According To Radiation Equipment Operators My Father Was Not Expected To Survive This Night

28 לינואר
בלילה מפעילי ציוד קרינה ניסו לרצוח את אבא שלי בקיצוניות על ידי שילוב דום נשימה סדרתי עם מכות קרינה עוצמתיות על הלב. בגרף המצורף אפשר ליראות אירועי דום נשימה ארוכים במיוחד כולל אירוע שנמשך יותר מ3 דקות ומכות קרינה (קליק ימני ולפתוח בטאב חדש כדי לראות בגודל מלא). התוצאה שמפעילי ציוד קרינה רצו להשיג זה לרצוח את אבא שלי, מכיוון שמרבית אנשים בגיל של אבא שלי לא היו שורדים את זה (כפי שקורה בהוסטלים בהם רוצחים קשישים בהמוניות).

כמו כן, פעילי ציוד קרינה תקפו אותי על ידי מתקן קרינה ניוטרונים. הופיעו רמות קרינה גמא רקע גבוהות עד 37 מיקרו רנטגן לשעה (הנורמה היא 6), זאת גמא משנית כתוצאה מניוטרונים.

28 Jan
At night radiation equipment operators committed extreme murder attempts on my father by combining evoking serial apnea and powerful radiation blows on the hearth. In the attached graph you can see very long apnea events, including apnea which lasts over 3 minutes and radiation blows (for full size right click on the graph to open it in a new tab). The expected result by radiation equipment operators should be death as most ill people in father's age would not survive that (as it is happening in hostels where elderly persons are mass murdered).

In addition, operators attacked mew with neutron radiation device. We observed elevated gamma background levels up to 37 uR/h (normal levels are around 6) , it is secondary gamma caused by neutrons.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה