נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שבת, 19 בדצמבר 2015

Same fanatic Attacks Again - שוב אותן תקיפות פנאטיות

ב17 לדצמבר מפעילי ציוד קרינה מקומיים (שכנים רוצחים) שוב חזרו על אותה תוכנית תקיפה כמו בלילה הקודם. זה כלל ניסיונות רצח פנאטיים של אבא שלי באמצעות גרימת דום נשימה סדרתי ושילוב עם מכות קרינה עוצמתיות ישירות על הלב על מנת לעצור את הלב ולרצוח את אבא במקום. כפי שאפשר לראות בגרף המצורף.

בנוסף, בבוקר הם תקפו את ההורים שלי על ידי מתקן קרינה ניוטרונים. כעבור כדקה מפעילי ציוד קרינה עברו לתקוף אותי על ידי מתקן קרינה ניוטרונים, כפי שאפשר לראות בקליפ רמות גמא רקע גבוהות עד 39 מיקרו רנטגן לשעה (הנורמה היא 6), זאת גמא משנית כתוצאה מניוטרונים.

At 17 Dec local radiation equipment operators (neighbors murderers) again repeated same scheme of attack like on the previous night. It included fanatic murder attempts of my father by evoking serial apnea and combining it with powerful direct radiation strikes on hearth which shall instantly stop the hearth and finish my father's life. You can see it in the attached graph.

Additionally, at morning operators attacked my parents with neutron radiation device. After about a minute operators switched neutron attack against me, as you can see in the attached clip, there presented elevated background gamma levels up to 39 uR/h (normal levels are about 6 uR/h), it is secondary gamma caused by neutrons.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה