נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שלישי, 8 בדצמבר 2015

7 Dec

בלילה מפעילי ציוד קרינה באכזריות פנאטית ניסו לרצוח את אבא על ידי גרימת דום נשימה סדרתי ושילוב של זה עם מכות קרינה עוצמתיות על הלב. הפעם ניסיונות היו מרובים וארוכים במיוחד. כפי שאפשר לראות בגרף.
בנוסף מפעילי ציוד קרינה באכזריות בישלו לאבא שלי את איברים של הבטן התחתונה ורגליים, בדיוק כפי שהם עשו לפני שאשפזו את אבא שלי בבית חולים.

אותי בבוקר תקפו על ידי מתקן קרינה ניוטרונים, הופיעו רמות קרינה גמא רקע גבוהות עד 40 מיקרו רנטגן לשעה (הנורמה היא 6), זאת גמא משנית כתוצאה מניוטרונים. אפשר לראות זאת בקליפ.

Operators attempted to assassinate my father at night with exceptional fanaticism, they evoked multiple serial apnea and combined it with powerful radiation strikes on hearth. You can see it in the attached graph.
Additionally operators violently tortured my father by cooking his legs and groin, exactly like they did before my father hospitalized.

Also, operators attacked me at morning with neutron radiation device, we observed high background gamma levels up to 40 uR/h (normal levels are about 6uR/h), this is secondary gamma created by neutrons. You can see this in the clip.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה