נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום ראשון, 1 בנובמבר 2015

ניסיונות רצח מידים של אבא של באו בתור נקמה - Instant Murder Attempts Of My Father Came As Revenge

בלילה מפעילי ציוד קרינה בנוסף לניסיונות רצח של אבא באכזריות  פנאטית על ידי גרימת דום נשימה סדרתי, ביצעו מספר ניסיונות רצח מידים של אבא שלי על ידי מתקן קרינה עוצמתי המכוון על הלב. בגרף המצורף חוץ ממקרים מרובים של היפוקסייה חמורה ועל גבול עם קיצונית, אתם יכולים לראות מספר מקומות בהם מסומן בחץ תכלת - במקומות האלו המכשיר לא מודד דופק ואחוז חמצן בדם. אלה הם אירועים של ניסיונות רצח מיידיים על ידי הקרנה עוצמתית וישירה על הלב. כפי שאתם יכולים לראות הניסיונות האלו שולבו עם היפוקסייה חמורה כדי להגדיל סיכוי של רצח מוצלח. כל אירוע של ניסיון רצח מיידי כזה נמשך אותו זמן בדיוק.

כאשר אבא שלי התעורר בבוקר, הוא חש כאב בשרירים מסביב לאיזוה הלב. זה מרגיש כאילו במקום הזה חבטו בחוזקה, מרגישים כאב כאשר נוגעים.
אבא שלי רופא, הוא יודע היטב שאם יש בעיה אמיתית עם הלב, כאבים האלו לא יכולים להיות במקום הזה. סיבה לכאבים האלו זה מכות קרינה עוצמתיות במטרה לבשל את הלב וזה פוגע גם בכל הרקמות מסביב שלאחר מכן כואבות. אותה תופעה בדיוק חשים אני ואמא שלי אחרי תקיפות דומות.
בדיאגרמה אפשר ליראות את איזור הכאב. כאן אפשר לקרוא עוד על שיטת רצח זו.

ניסיונות רצח האלו באו כנקמה על זה שאנחנו מפרסמים ראיות ומאשימים את השלטון שפועל כמו אירגון טרור נגד אזרחי ארצו. כפי שהיה מצופה מאירגון טרור, על מנת לכפות עלינו שתיקה הם מכים בנו חזק יותר במקום להפיק לתקוף אותנו.

At night radiation equipment operators additionally to fanatic murder attempts of my father by evoking serial apnea committed multiple instant murder attempts which high power radiation device which was used to attack the hearth. In the attached graph additionally to multiple events of severe hypoxia and on border with extreme hypoxia, you can see few places marked with a purple arrow - in these places the device does not measure hearth beats and SpO2. These are events of instant murder attempts of direct irradiation on hearth. As you can see these attempts were combined with severe hypoxia to increase the chance of successful murder. Each event of instant murder attempt continued exactly the same time.

When my father waked up at morning, he had sensation of pain in muscles around hearth area. It feels like somebody has forcibly beaten this place, it it feels when touching the place. 
My father is a medical doctor and he knows very well that in case of real hearth problem, this sort of pain cannot be in this place. The reason for this pain are powerful radiation strikes aimed to cook hearth, but it also damages tissues around.
In the diagram you can see the zone of pain. Here you can hear more about this method of murder.

These murder attempts came as revenge for our latest publications which reveal evidence and blaming the government for acting as terrorist organization against its own citizens. As it was expected from terrorist organization, they coerce our silence by striking us harder instead of stopping attacks.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה