נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שבת, 7 בנובמבר 2015

5 Nov

ביממה הזאת מפעילי ציוד קרינה (שכנים בדירה שמעלינו) תקפו אותנו באכזריות הרבה יותר גדולה.

כך בלילה ניסיונות רצח של אבא שלי על ידי גרימת דום נשימה היו הרבה יותר קיצוניים. בגרף המצורף אתם יכולים לראות דום נשימה סדרתי שגורם להיפוקסייה חמורה מספר רב של פעמים בפרק זמן קצר, כולל אירוע על גבול עם היפוקסייה קיצונית עם אחוז חמצן בדם 42%. זאת סכנה ממשית לחיים, זה עלול לגרום לנזק בלתי הפיך למוח, איברים הפנימיים. אם במקום אבא שלי היה קשיש עם לב חולה, הוא היה נהרג במקום.
בגרף אתם יכולים לראות ראיות של זה וזה מהווה רק פרק זמן קצר מניסיונות הרצח שנמשכו כל הלילה.

בנוסף לכך מפעילי ציוד קרינה תקפו את ההורים שלי בלילה על ידי מתקן קרינה ניוטרונים ואת אבא שלי תקפו פעם נוספת בערב.

During this period of time radiation equipment operators (neighbors in the apartment above ours) attacked us with much more fanaticism.

At night murder attempts of my father were much more extreme, they evoked much worse serial apnea. In the attached graph you can see in short time serial apnea which cause multiple times severe hypoxia, including event on border with extreme hypoxia when SpO2 levels were just 42%. This is actual threat for the life, if can cause irreversible damage to brain and internal organs. If in my place would be elderly with ill hearth, he would be killed. In graph you see evidence only from short period of time, murder attempts lasted the entire night.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה