נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שישי, 30 באוקטובר 2015

The Real Threat to an Extermination Program - האיום האמיתי לתוכנית השמדה

מאותו רגע  כאשר חשפנו שתקיפות נעשות מדירת שכנים שמעלינו וחשפנו עם אילו מתקנים עובדים בני משפחת החשודים כאשר הם תוקפים אותנו במתקני קרינה, אחראיים על תוכנית ההשמדה שלנו היו צריכים להפסיק כל פעילות עויינת נגד משפחתינו. אבל האחראיים לא עשו זאת, פעילות עויינת נגד משפחתינו ממשיכה ואפילו הוחרפה. זה אומר  שהאחראים החליטו  לקשר ענישה משפטית של מפעילי ציוד קרינה עם חומרה של הפגיעה בנו. מידת ענישה משפטית של מפעילי ציוד קרינה  לא תפתור בעיה  של אחראיים  על תוכנית השמדה להתפטר מכל העדים כולל מבצעים (מפעילי ציוד קרינה) וקורבנות - סכנה אמיתית לאחראיים של תוכנית ההשמדה זה לא הקורבנות אשר אינם יודעים מי לוחץ על הכפתורים ואינם מכירים את הציוד, לא יודעים מי נותן את הפקודות למפעילי ציוד קרינה. הסכנה הממשית לאחראיים על תוכנית ההשמדה  היא מפעילי ציוד קרינה בעצמם אשר יודעים מי לחץ על הכפתורים, אילו מתקנים הפעילו, מי מתן את ההוראות ואילו הוראות ניתנו.
מפעילי ציוד קרינה יכולים  להתאגד לקבוצה כדי להגן על עצמם ולסחוט את האחראיים שלהם בחשיפת הפרשה עם כל פרטיה. הקהילה שמפעילי ציוד קרינה המקומיים שייכים עליה תתמוך בזה, מכיוון שהמידע נעשה ידוע לכל בני הקהילה. הסיבה היא שהמפעילים יודעים שבארץ אחרת בה הייתה תוכנית דומה, כל המפעילי ציוד קרינה משמשים בתור עדים.
בגלל זה במדינות אחרות בהם יש תוכנית השמדה דומה, לא מכניסים לרשימת ההשמדה אנשים שבמהירות יכולים לחסוף את הפרשה.

אחרי שחשפנו את הפרשה באופן פומבי, אנחנו לא מהווים יותר סכנה נוספת למארגני ואחרי תוכנית ההשמדה, אבל מפעילי ציוד קרינה מהווים סכנה אמיתית.


After we revealed that attacks are committed from neighboring apartment above our and revealed what types of radiation devices are being used by members of suspected family who are attacking us, responsible people for our extermination program should cease all hostile activity against our family. But responsible people did not do that, hostile activity against our family is continuing and even got much worse. It means that responsible people decided to connect between judicial punishment of operators which damage which is inflicted to us. Level of judicial punishment will not solve problems of responsible for extermination program with all the witness -  responsible of extermination program  have plans to get rid of all witness, including victims and operators, while the real threat are not the victims who don't know who is pressing on buttons, which exactly devices are used and who is giving orders, the real threat are operators who know exactly people which are pressing the buttons, have radiation devices which are used for attacks, and know the people giving orders, and which orders were given.
Operators can unite in group for protecting themselves, and blackmail the responsible for extermination program by exposure of the case, with all the details. The community to which belong local radiation equipment operators will support this, because information on the case becomes available inside the community. The reason is because the operators know that in other country with similar extermination program, operators became valuable witness.
This is why in other countries with similar programs, people that can reveal the case are excluded from extermination list.

After we revealed the case to the public, we are no longer threat for responsible for extermination program, but operators are the real threat.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה