נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום רביעי, 7 באוקטובר 2015

ענישה וכפייה לשתיקה - Punishment and Coercion for Silence

בזמן שפרסמתי את הרשומה עם ראיות לאופן בו מפעילי ציוד קרינה רוצחים אותנו ואזרחים רבים אחרים, ציינתי את זה שהאחריות על כך היא על השלטון, מפעילי ציוד קרינה תקפו אותי על ידי מתקן קרינה ניוטרונים. בתמונה מצורפת תוכלו לראות מנת קרינה אחרי התקיפה.

זה העונש שקיבלתי בתמורה לכך שחשפתי פשעים נגד האנושות שמבצע השלטון שלנו. במקום להפסיק את הפעילות הבלתי חוקית הזאת, הם רק מכים בנו חזק יותר כדי שנשתוק - זו כפייה לשתיקה על ידי עינויים. הם מענישים אותנו באכזריות על כך שאנחנו לא מוכנים למות בשקט ולא מוכנים לקבל את הגורל שהשלטון קבע לנו ולאלפי אזרחים תמימים אחרים.

When I published the post with evidence which showing how radiation equipment operators are murdering us and many other citizens, I mentioned that the government is responsible for this, operators attacked me with neutron radiation device. In the picture you can see the dose after attack.

In it my punishment for publishing truth about crimes against humanity committed by our government. Instead of stopping this illegal activity, they just strike us harder so we will shut up - it is coercion for silence by tortures. They are violently punishing us for not willing to die silently and because we are not willing to accept the fate that government prepared for us and thousands of innocent citizens.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה