נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום רביעי, 14 באוקטובר 2015

הזמן האידיאלי לרצח בלתי רצויים - The Ideal Time for Murdering of Unwanted

עוד לילה של אכזריות קיצונית עבר, שוב ניסו לרצוח את אבא שלי על ידי דום נשימה סדרתי שגורם להיפוקסייה (מחסור חמצן בדם). בגרף המצורף אתם יכולים לראות מקרה עם היפוקסייה על גבול בין חמורה לקיצונית - אפשר להחשיב את זה בתור היפוקסייה קיצונית (פחות מ40%) עם רמות חמצן בדם רק 40%.
בקליפ המצורף אתם יכולים לראות ולשמוע מה קרה עם אבא שלי בזמן אמת כאשר הוא היה על סף המוות מהיפוסייה זו: בהתחלה של הקליפ אבא בדום נשימה (שגרמו לו על ידי הקרנה על הראש תוך שיתוק מרכז הנשימה של המוח) ואז הוא מתחיל לנשום ויוצא מדום נשימה זה.
אך כמו שאתם רואים בגרף, אחרי המקרה הזה המשיכו לבוא מקרים מרובים של דום נשימה הבאים מיד וכך במשך כל הלילה, עשרות מקרים של היפוקסייה חמורה ומאות מקרים של היפוקסייה, הכל על מנת לרצוח את אבא שלי, העיקר שמוות יראה טבעי. מצב הביטחוני מנוצל כי תשומת לב הציבור כרגע לפיגועי טרור. זה הזמן האידיאלי להתפטר מאזרחים בלתי רצויים, כי אנשים לא ישימו לב לזה בזמן שיש רעש תקשורתי כה גדול על נושא שמדאיג את כולם. זאת הסיבה מדוע תקיפות כך כך הורחפו נגדינו לאחרונה.

אותי מפעילי ציוד קרינה תקפו על ידי מתקן קרינה ניוטרונים, ראינו רמות קרינה גמא רקע גבוהות מהרגיל עד 40 מיקרו רנטגן לשעה (בארץ רמות רקע עד 6 מיקרו רנטגן לשעה) , זו גמא משנית כתוצאה מניוטרונים. אפשר לראות את זה בקליפ השני.

Another night of extreme violence has ended, again operators attempted to murder my father with consequent apnea which causes hypoxia (shortage of oxygen in blood). In the attached graph you can see the hypoxia event which is on border between severe and extreme hypoxia (less than 40%) with SpO2 level only 40%.
In the attached clip you can see and hear what happened with my father in real time when he was near death because of that hypoxia: in the beginning of the clip my father is not breathing during the apnea which was evoked on him (by irradiation of head and paralyzing brain breathing center) and then he starts breathing and exits this apnea.
However as you can see in the graph, right after that apnea, came next apnea and next and so on, serial apnea events came one after another during the entire night, tens of severe hypoxia and hundreds of hypoxia, all this was done for murdering my father, the goal is naturally looking death. Security situation in our country is used because now all the attention of public goes to terrorist acts. This is the ideal time to get rid of unwanted citizens, public will not pay attention to this, because people are worried now by loud issue in the media. This is why recently attacks against us got so much worse.

I have been attacked with neutron radiation device at night, we observed elevated background gamma levels up to 40 uR/h (background rates in our country are about 6 uR/h) , this is secondary gamma caused by neutrons. You can see it in the second clip.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה